• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Külső szűrő.

Grivers

Új regisztrált
Üdv, olyan kérdésem lenne hogy adott egy (kapott ingyen volt) 120l-es akvárium fluval 206os kilső szűrővel, a szívó felé sütős vízvezeték csővel van megoldva ami kíván fúrkodva a vége meg le van dúgozva az akvárium 50cm magas és 32cm-et lóg a cső bele abból 20cm kíván fúrkodva 40db 6-os lyuk meg 30db 3-mas ezt így hagyjam benne vagy cseréljem le vagy modósitsak rajta valamit? A visszatérő ugyan elz anyí különbséggel hogy nincs fúrkodva meg dugózva és 10cm-et lóg a vízbe meg az egyik könyék megvan fúrva és így visz levegőt a vízbe (van pumpa meg porlasztó a vízbe külön)

A szívó az akvárium jobb oldalán van a visszatérő meg a balon ott a lég porlasztó is.

Engem látványban nem zavar csak ez így hatékony vagy cseréljem vagy modósitsak valamit?
 
Üdv, olyan kérdésem lenne hogy adott egy (kapott ingyen volt) 120l-es akvárium fluval 206os kilső szűrővel, a szívó felé sütős vízvezeték csővel van megoldva ami kíván fúrkodva a vége meg le van dúgozva az akvárium 50cm magas és 32cm-et lóg a cső bele abból 20cm kíván fúrkodva 40db 6-os lyuk meg 30db 3-mas ezt így hagyjam benne vagy cseréljem le vagy modósitsak rajta valamit? A visszatérő ugyan elz anyí különbséggel hogy nincs fúrkodva meg dugózva és 10cm-et lóg a vízbe meg az egyik könyék megvan fúrva és így visz levegőt a vízbe (van pumpa meg porlasztó a vízbe külön)

A szívó az akvárium jobb oldalán van a visszatérő meg a balon ott a lég porlasztó is.

Engem látványban nem zavar csak ez így hatékony vagy cseréljem vagy modósitsak valamit?
Milyen halat szeretnél benne tartani? Van ami szereti az áramlást, van ami kifejezetten nem..
 
Milyen halat szeretnél benne tartani? Van ami szereti az áramlást, van ami kifejezetten nem..
Jelenleg 26db hal van benne igaz nem mindnek tudom a nevét mert egy része kapott hal párat meg vettem.

Ami van benne de pontos nevét nem tudom:
1 algázó (vett)
4 harcsa (vett)
5 világos narancssárga meg 4 narancssárga fekete foltal
3 barnás szürke fekete foltal
4 neon (vett)
3guppi (vett)
2 fehér fekete foltos
 
Jelenleg 26db hal van benne igaz nem mindnek tudom a nevét mert egy része kapott hal párat meg vettem.

Ami van benne de pontos nevét nem tudom:
1 algázó (vett)
4 harcsa (vett)
5 világos narancssárga meg 4 narancssárga fekete foltal
3 barnás szürke fekete foltal
4 neon (vett)
3guppi (vett)
2 fehér fekete foltos
Ezzel így nem lehet sokat kezdeni. Az azonosításhoz fotó kéne. Mivel nincs meg a 2 hetes tagság+25 hozzászólás, így javasolnám egy képmegosztót linkelését. Akár a Google drive is lehet.
Üdv, olyan kérdésem lenne hogy adott egy (kapott ingyen volt) 120l-es akvárium fluval 206os kilső szűrővel, a szívó felé sütős vízvezeték csővel van megoldva ami kíván fúrkodva a vége meg le van dúgozva az akvárium 50cm magas és 32cm-et lóg a cső bele abból 20cm kíván fúrkodva 40db 6-os lyuk meg 30db 3-mas ezt így hagyjam benne vagy cseréljem le vagy modósitsak rajta valamit? A visszatérő ugyan elz anyí különbséggel hogy nincs fúrkodva meg dugózva és 10cm-et lóg a vízbe meg az egyik könyék megvan fúrva és így visz levegőt a vízbe (van pumpa meg porlasztó a vízbe külön)

A szívó az akvárium jobb oldalán van a visszatérő meg a balon ott a lég porlasztó is.

Engem látványban nem zavar csak ez így hatékony vagy cseréljem vagy modósitsak valamit?
Fotó. Vizuálisak vagyunk. 🙂
 
Grivers, ha eltökélt vagy a hobbi mellett, lehhet először kudarc lessz, de olvass sokmindennek utánna, akár itt afórumon is, és lassan ahogy tanulsz rájössz, hogyan működik jól a vizivilág.
Kitartást, lehhet ebből még egy nagyonszép dolog is, ha odateszed magad...
 
Back
Oldal tetejére