• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kreatív újrahasznosító

mmccannon

Bölcs Ent
Sziasztok!


Lassan itt a tavasz (remélhetőleg), és ilyenkor szanálunk, pláne, ha lomtalanítás van. De mindezt lehet okosan, környezetbarát módon is tenni, hiszen ami valakinek kacat, másnak kincs. Ezért gondoltam, hogy létrehozom ezt a topikot.

Lehet könyvektől kezdve társasjátékokon át, gyerek cuccokat, és "ajiba kaptam, de rohadtul utálom" dolgokat, stb. felajánlani.

Elkezdek körülnézni, és tolom majd a képeket a kincsekről.
Addigis, @bamboocha46 megkérlek, hogy bepasszintod ide, amit naplódba írtál és képet feltöltöttél, mint antrét? :)
 
@mmccannon Mary, köszönöm, hogylétrehoztad ezt a topicot. 😘

Könyvek
Van egy csomó könyvem, melyeket már olvastam, és ha újra is fogom olvasni, akkor azt e book formájában fogom tenni.
Ezek a könyvek a nyelv miatt nem találnak új gazdára, kidobni meg azért sajnálnám öket.

Lenne valakinek édeklödése/kedve/ideje április közepéig engem itt Svájcban meglátogatni, és a könyveket magával vinni?

IMG_20220202_133604.jpg

+Warhammer 40000 (Gaunt szellemei) sorozatt Dan Abnetttöl (ha jól emlékszem teljes)
+ Wass Albert diszkiadás (ha jól emlékszem majdnem teljes, de ellenöriznem kell)
+ Fekete István (talán a teljes bibliografia, egyéges kiadás)
+Nyirö
+Gárdonyi
+ Mikszath


Érdekelne egyáltalán valakit? Ha igen, akkor hétvégén tudnám leltárazni a könyveket, és meg tudnék osztani egy teljes listát osztani.

Az ajánlát 2022.március 2-ig él, ha addig senki sem jelentkezik, akkor kidobásra kerülnek.
 
Szia!

A gyűrűk ura a kedvenc filmjeim közé tartozik :) Amennyiben azokat a könyveket nem foglalták le szívesen elfogadom őket :) Elmenni sajnos nem tudok értük, de a postát, illetve amennyiben kompenzációt szeretnél a könyvekért szívesen kifizetem(paypallal tudok fizetni)! Amennyiben számodra is megfelel kérlek priviben írj :)
 
@mmccannon Mary, köszönöm, hogylétrehoztad ezt a topicot. 😘

Könyvek
Van egy csomó könyvem, melyeket már olvastam, és ha újra is fogom olvasni, akkor azt e book formájában fogom tenni.
Ezek a könyvek a nyelv miatt nem találnak új gazdára, kidobni meg azért sajnálnám öket.

Lenne valakinek édeklödése/kedve/ideje április közepéig engem itt Svájcban meglátogatni, és a könyveket magával vinni?

View attachment 162858

+Warhammer 40000 (Gaunt szellemei) sorozatt Dan Abnetttöl (ha jól emlékszem teljes)
+ Wass Albert diszkiadás (ha jól emlékszem majdnem teljes, de ellenöriznem kell)
+ Fekete István (talán a teljes bibliografia, egyéges kiadás)
+Nyirö
+Gárdonyi
+ Mikszath


Érdekelne egyáltalán valakit? Ha igen, akkor hétvégén tudnám leltárazni a könyveket, és meg tudnék osztani egy teljes listát osztani.

Az ajánlát 2022.március 2-ig él, ha addig senki sem jelentkezik, akkor kidobásra kerülnek.
Hihetetlen, de elkeltek.🎊
 
Back
Oldal tetejére