1. Ez a weboldal cookie-t használ. Az új EU szabályozásnak megfelelően ez az üzenet az első látogatáskor megjelenik.
    A weblap további használatával automatikusan elfogadod, hogy az Akvakertész.hu Fórum cookie-t használ.
    Az Akvakertész Fórum csapata Learn More.
  2. Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Értesítés elrejtése

"Ködös" víz

Kategória: 'Víz tulajdonságok', témanyitó: Victor, téma nyitása: Máj 22, 2012.

1. mrgod007
    Épp nem fórumozik ...

mrgod007 Kertész szaki

Tag:
    Nov 13, 2016
    Kedvelik:
    198
    Hely:
    Vásárosnamény
    Hát nem a legszebb az biztos :D Plusz egy nanot ki is nő, de hasznossága tagadhatatlan :D

2. Polák Norbert
    Épp nem fórumozik ...

Polák Norbert Nézelődő

Tag:
    Nov 30, 2015
    Kedvelik:
    2
    Sziasztok! Lenne nekem is egy kis problémám. karácsony után elkezdtem ro vizet használni, azóta folyamatosan opálos a vizem. Jelenleg 4 es keménységű a vizem 6-os phval. Próbálkozzak a külső szűrőbe aktiv szenet rakni? Az uvt jelenleg beszerezni nem tudok. A halak nincsenek túletetve. A külső szűrőben jelenleg szivacs, kerámia gyűrű, seachem matrix és friss perlon van. Előre is köszönöm.

3. BoMa
    Épp nem fórumozik ...

BoMa Kertész szaki

Tag:
    Okt 30, 2016
    Kedvelik:
    139
    Hely:
    Budapest XVIII.
    Sziasztok!

Garnelas akvariumom vize kezd opalossa valni, mostmar szemmel is jol lathato feher pontocskak keverednek benne. Nagyitoval nezve mintha kis kukacok lennenek, de vannak kerekebb alakuak is. Amik a vizben keverednek nem tunnek elonek, viszont a kavicsok kozott lehet latni aprobb lenyeket mozogni. Ezzel egyidejuleg az akvarium oldaluvege is kiszorosodott, vekony fel centi hosszu szalak allnak rajta. Mit lehet tenni ezekkel?

2 napja csereltem vizet, JBL Biotopol C vizkezelot hasznaltam, de eloszor. Eddig csak allni hagytam a vizet, 3 hete indult az akvarium eddig tiszta volt. Az utobbi par napban alakult ez ki. Tegnap elott adtam a garniknak kajat es ma lattam egy-ketto golyot nem elfogyasztva azokat ki is szippantottam. Altalaban nem hagyom bent a nem elfogyasztott kajat, lehet hogy most ez is hozzajarult ehhez az opalosodashoz? Hosszabb leallas nem volt a szuressel.

Valaki segitsen kerem! :( A garnelakra ez nem veszelyes ugye? Csereljek megint vizet?

Aktuális oldal megosztása