• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kínai reduktor

Petyahun

Kertész szaki
Sziasztok!
Nagy vonalakban átnéztem a co2-s topikokat, de ezzel a témával nem találkoztam.
Tehát lenne egy olyan kérdésem, hogy a kínai akvarisztikai reduktorokkal van-e valakinek tapasztalata? 40 USD körül mozog az áruk, így ha használhatóak, akkor megfelelő opció lehet low budget megoldásokra nyitott embereknek.
 
én 56 ercsiért vettem német ebayen Aqua Noa-t. Eddig szuperül megy, olasz ha jól hiszem :) a képen lévő reduktornál jobban nézz ki látszatra XD
 
nekem jobbnak tűnik anyaghasználat terén, de ettől függetlenül a kínai is működhet :)
 

Attachments

  • aqua-noa-co2-druckminderer-profi_1280x1280@2x.jpg
    aqua-noa-co2-druckminderer-profi_1280x1280@2x.jpg
    169.3 KB · Megtekintések: 13
Egy időben foglalkoztunk velük, de annyira hulladék volt a minőség, hogy kénytelenek voltunk elengedni.
A reduktorok nagy része szerelhetetlen a beragasztott órák stb miatt. A mágneszelepek többsége 1 éven belül megadja magát.
Tűszelep egy gyenge kettes fölé.

Ha 10e alatt lenne még az mondom akár működhet is. Ha évente újra kell venni. De hát nem ennyi :)
És a kínai vackok között egy viszonylag jobb vonallal foglalkoztunk.
 
Utoljára módosított:
Egy időben foglalkoztunk velük, de annyira hulladék volt a minőség, hogy kénytelenek voltunk elengedni.
A reduktorok nagy része szerelhetetlen a beragasztott órák stb miatt. A mágneszelepek többsége 1 éven belül megadja magát.
Túszelep egy gyenge kettes fölé.

Ha 10e alatt lenne még az mondom akár működhet is. Ha évente újra kell venni. De hát nem ennyi :)
És a kínai vackok között egy viszonylag jobb vonallal foglalkoztunk.
Köszönöm, pont ezekre voltam kíváncsi.
 
Sziasztok!
Nagy vonalakban átnéztem a co2-s topikokat, de ezzel a témával nem találkoztam.
Tehát lenne egy olyan kérdésem, hogy a kínai akvarisztikai reduktorokkal van-e valakinek tapasztalata? 40 USD körül mozog az áruk, így ha használhatóak, akkor megfelelő opció lehet low budget megoldásokra nyitott embereknek.
Nekem 2 db is üzem ben van . A egyik 5 a másik 4 éve van használatban hiba nélkül !. Nekem semmi rosz tapasztalatom nincs vele . De használatban van a Green Aqua által forgalmazott oxyturbo is . Azzal sincs semi bajom .
A kínait 8000ft ért vettem anno ha jól emlékszem , most 9500 ért van ugyan ez . Csak a te kedvedért néztem most meg a pontos mostani árát 😉
 
Én noursun kínai reduktorokat használok (meg egy oxyturbot). Nagyon jók. Persze nem olcsó kategória. Alin nem kapható, közvetlenül a gyártótól vettem őket. Még egy olyat is csináltak nekem, ami 9g szódapatronnal működik (lásd river bank pico napló). Oxyturbo nem rossz, de összehasonlítva a kettőt az inkább inkább robosztus indusztriális benyomást kelt a noursun meg preciziós műszerét.
 
Nekem 2 db is üzem ben van . A egyik 5 a másik 4 éve van használatban hiba nélkül !. Nekem semmi rosz tapasztalatom nincs vele . De használatban van a Green Aqua által forgalmazott oxyturbo is . Azzal sincs semi bajom .
A kínait 8000ft ért vettem anno ha jól emlékszem , most 9500 ért van ugyan ez . Csak a te kedvedért néztem most meg a pontos mostani árát 😉
Ez jó hír, viszont annyiért én nem találtam, csak mágnesszelep nélkül. Esetleg egy linket tudnál küldeni privátban, tudom ide nem szabad kirakni.
 
Back
Oldal tetejére