• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Inspiráció

A természettel versenyezni nem nagyon lehet!:wideyed:
560939_485265431484292_1947363304_n.jpg

Ez nagyon ott van :D
 
esetleg inspirálásom képpen, ha van talonban olyan akvárium képetek, ahol középpen egy ösvény fut és csak kövek, valamint nem ezerféle növény van az akiban, azt belinkelhetnétek, megköszönném.

Üdv,

Dávid
 
gúgli a barátom, így kb ilyesmiket dob ki:
első igaz h nem ösvény, de majdnem :
Farmer11.jpg

aztán itt van még egy szépség:
IwagumiStyle_PlantedAquarium1.jpg

na egy ilyet szívesen elfogadnék itthonra:
653.jpg

zárásként egy ahova még a növények nevei is felvannak tüntetve :)
2493.jpg


Ha a gúgliba beírod hogy iwagumi elég sok csecse akváriumot kifog dobni neked :)
 
örülök hogy segíthettem :)
sajnos az uccsó kettőt nem jeleníti meg pedig azok néztek ki a legjobban :(
 
Na ma is megtudtam valami újat köszi Dani :)
De mostmár úgy marad mert mire megint megtalálnám... :D a lényeg hogy kapott olyan képet ami neki megfelelő, és inspirálja, meg ihleti a kép remélhetőleg :)
 
Mag%C3%A1nyos%20c%C3%A9drus,%201907.jpg

az elég állat volna, ha ezt valaki megcsinálná, felismerhető módon

Hehe! Én már rengeteget töprengtem ezen a képen, hogy meg kellene csinálni. Arra jutottam, hogy későbbre hagyom, kell még gyakorolnom hozzá. De nagyon vagány lenne egy nemzetközi versenyen indulni magyarként egy olyan Csontváry képpel, ami az aranymetszés iskolapéldája. Viszont ahogy mások is írták, nagyon nehéz lenne ezt "szépre" elkészíteni. Én mindenesetre agyalok rajta továbbra is. ;)
 
Na ezt vajon hány red moor gyökérből legózta össze Isten? :D
tumblr_mhpc1pOzXK1qb5cdqo1_500.jpg

mondjuk ez tényleg inkább egy optikai trükk, de most megnyugodtam, hogy nem lehet elég természetelleneset alkotni, hogy a természet maga nem tudjon túltenni rajta :)
 
Kéne valami nem zöld gyepnövény... :watching:

562996_536300053056937_1218104746_n by MrKuglóf, on Flickr

Van teljesen ingyé' pár marék bebarnult mohám, meg tudok gyártani ecsetalgás anubias leveleket, ha kell!:D
Esetleg egy csipet mulcs? Tölgylevél?
Vagy növény helyett lehetne inkább tuti JBL Sansibar dekorhomok. Alul szürkés, fölötte finom fehér porréteg, ami tejszerű sejtelmes ködbe burkolja időnként a tájat!:yuck:
 
Back
Oldal tetejére