• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hol vásároljak "világítást"?

Proci

Kertész szaki
Re: Milyen világítást használjunk?

Bocsi srácok, korábban ajánlottatok egy tungsram márkaboltot http://webshop link moderálva/tungsram/ Na most ez óbudán van.
Tudtok esetleg a 7-8-9 kerület környékén olyan helyet, ahol gyorsan be tudok szeretni T5 csöveket, páramentes foglalattal + elektronikus előtéttel? Idei utolsó napom pesten, tipliznék haza. Óbudai még nem kapott 840-es csövet...jobb volna itt a környéken beszerezni már akkor.
Köszi!
 
Re: Milyen világítást használjunk?

Ha már Tungsram (GE) akkor Király utca, Tungsram márkakereskedés. Pontos címet nem tudok most, de a Nagymező utca után van a bal oldalon ha a József körútról mész.
Viszont a Philips mellett szól, hogy van 965-ös csövük is, nem csak 865-ös.
Árban viszont a Tungi a nyerő, és most a legújabb fejlesztésű csövük sok-sok órát világít, az már más kérdés, hogy az élettartama csökkenésével mennyire csökken a cső fényereje.
 
Sziasztok.

Most veszek fénycsöveket és azt tapasztaltam, hogy a Sylvania csövek olcsóbbak mint az Osram, Philips csövek.
Bolt: Főszer - Elektroprofil Kft. http://www.foszer.hu/
http://www.sylvania-lamps.com/catalog/index.php?id=3
Budapest 1135 Reitter Ferenc utca 88/a 666-3200
Szeged Szabadkai út 9/A (62) 599-199

T5 39W 865: 1075 Ft (Osram 1310 Ft)
T5 24W 865: 1011 Ft (Osram 1385 Ft)

Van Növényes csövük T5/T8 (Gro-lux), 10000 K-es T5/T8 (Aquastar), Aktinikus T5/T8 (Coralstar), 965-ös csak T8-ban (Activa).
 
tudja valaki hol lehet kapni 55W-os daylight kompakt fénycsövet? bármilyen márka jó lenne
a proluxnál rendeltem osramot, azt mondták 1 hét, és ez 3 hete volt :(
 
Sziasztok!

Tudna valaki abban segíteni, hogy hol tudnék venni led-es(kék) holdfény világítást? Éjjeli ragadozó halaim számára.

üdv

Aquanauta
 
a novákpiacon...
De csak min 1 métert lehet venni (60 db led van rajta). (kétezeröccáért) és ha még van :)
 
Ha valaki Szolnokon jár és világítás kell neki, térjen be a Relax Vill-be.
T5 HO 24W 6500K 1033Ft/db. Csak 840-es volt, tegnap megrendeltem a 865-t és ma hívtak is, hogy mehetek érte. Cimborám 54W-osat vett nemrégiben. Az sem volt sokkal több 1300-1500-nál.
A következő áll rajta:
Starcoat T5 F24W/865 High Output
Made in Hungary
http://www.gelighting.com
GE Hungary Zrt.
and General Electric Company, USA

Erről a csőről van szó.

Ahogy látom a lumen kb azonos (sőt még kicsivel több is), mint a korábban használt Sylvania Luxline Plus. Tehát akár egy jó alternatíva is lehet.
GE Starcoat:
GE_Starcoat.png

Sylvania Luxline Plus:
sylvania_luxline_plus.png
 
Csak zárójelben jegyzem meg,hogy Baján az egyik villamossági bolt árulni fog midenféle kelléket akváriumhoz.Páramentes foglalat(már vettem is),865-ös csövek,45 cm-es is,ilyesmit.Azt mondják egyre több erre az igény.Az egyik eladó akvarista,a főnöke lát ebben fantáziát,készleten is lesznek dolgok.
 
Sziasztok!
Tud valaki olyan weboldalakat, ahol 150 cm-es 4-6 csöves T5, T8 armatúrákat lehet venni olcsón? "Arany " áron én is találtam, de néznék valami "kínait" is. A legfontosabb úgyis az, hogy milyen cső lesz majd belerakva.
Köszi
Tipegő
 
Üdv mindenkinek!Abban kérnék segítséget,hogy t5-ös (85cm)csöveimhez hol tudok venni(nem rendelni) fényterelőt?! :thumbup:
 
Piga said:
Üdv mindenkinek!Abban kérnék segítséget,hogy t5-ös (85cm)csöveimhez hol tudok venni(nem rendelni) fényterelőt?! :thumbup:

Saját megoldáson nem gondolkoztál?
Szerintem nem sok minden kell hozzá, max. jobb minőségű alu fólia meg pár otthon esetleg elfekvő műanyag, vagy egyéb alkatrész...
 
Piga said:
Üdv mindenkinek!Abban kérnék segítséget,hogy t5-ös (85cm)csöveimhez hol tudok venni(nem rendelni) fényterelőt?! :thumbup:

Mondjuk AquaDepo?
 
Piga said:
Üdv mindenkinek!Abban kérnék segítséget,hogy t5-ös (85cm)csöveimhez hol tudok venni(nem rendelni) fényterelőt?! :thumbup:
Írtam PÜ-t nem olvastad pedig léptél be azóta (töröltem is az üzit)...................na mindegy, van egy ilyenem bontatlan ha érdekel:
Arcadia T5 Reflector 39 W, 85 cm
 
Wabi tálból szeretnék energia takarékos 6500K izzót venni kb.20-23watt körül.Tud valaki egy boltot Budapesten ahol odamegyek és megveszem?
 
Wabi tálból szeretnék energia takarékos 6500K izzót venni kb.20-23watt körül.Tud valaki egy boltot Budapesten ahol odamegyek és megveszem?
Boltban max 4000 Kelvinest kapsz, de leginkább csak 2700-as van mindenhol. 6500-as sehol sincs készleten. Marad a webshopos rendelés. Viszont akkor már érdemes többet is venni egyszerre, mert a szállítási díj durván egy izzó ára.
 
Boltban max 4000 Kelvinest kapsz, de leginkább csak 2700-as van mindenhol. 6500-as sehol sincs készleten. Marad a webshopos rendelés. Viszont akkor már érdemes többet is venni egyszerre, mert a szállítási díj durván egy izzó ára.
Ettől féltem. :( Helló Hungary
 
Back
Oldal tetejére