• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Házi porlasztó- "találd fel magad!" 1.rész

Tibiaqua

Nézelődő
Sziasztok!

Eljött az a pillanat amikor nekem is egy kis "kókányolásra" támadt kedvem így hát gondoltam készítek valamit.
Körbenéztem mi is ami hiányzik...hát épp egy porlasztó amit sikerült félbetörnöm egy "könnyed" mozdulattal amikor próbáltam egy csőbe szuszakolni.
körbe néztem hát mi van "készleten" amit felhasználhatnék.
Pár perc alatt meg is találtam amik talán jók lesznek.
20161106_095755.jpg
Kezdésképpen az ecset végéről leválasztottam az üreges műanyag részt.
20161106_095827.jpg
Majd a "liqui carbo"-nak pont kipattintható a kis "csöpöktetős" hegye ami pont illeszkedik az ecset még egyetlen nyitott végéhez.
20161106_095941.jpg
20161106_100250.jpg
Ezek után az "ecsetnyéllel kellett foglalkozzam ami abban merült ki hogy levágtam a végét egy fűrészlappal majd egy csiszolóvászonnal simára csiszoltam.
20161106_101707.jpg
A többit a második részben... :)
 
A kis "ecsetnyél" levágása után meg kellett töltenem valamivel ami ugye kis buborékokat eredményez. Elsőnek megtöltöttem szűrővattával ami kevésnek bizonyult (még egy pár dologgal próbálkoztam sikertelenül:().
20161106_103618.jpg
A végeredmény így néz ki de a töltet ami bevált az egy réteg szűrővatta egy réteg abból az anyag amit a növények gyökere köré raknak(kép lent) és 2 db cigaretta füstszűrője (két vége behajtva úgy hogy az oldala van a nyílás felé)
20161106_132602.jpg
A ragasztáshoz F.BS-t használtam ami nem ragadt meg elsőre...kicsit lehet keveset raktam...:) És íme a végeredmény!
20161106_103825.jpg
Persze csak én gondoltam....
A tapadókorongot lecseréltem egy olyanra amibe csak simán be tudtam dugni a "szerkezetet".

A működésről készítettem egy kis gif-et is amiben láthatóak a változtatások is.Ha valami nem egyértelmű nagyon szívesen válaszolok...ha tudok :)
h6kdm6l948tzxilvildj.gif
 
Back
Oldal tetejére