• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Gyermek az akvárium körül

kipser

Főkertész
Sziasztok!

Idén született meg a kisfiam és mostanában már elkezdett mozgolódni a lakásban (Kúszik, mászik).

Azon gondolkodtam hogy az akvárium karbantartás során lecsöppenő víz vagy akár valamilyen vegyszer, ha a kis kezére kerül és lenyalja akkor abból lehet valami probléma. Sajnos az akvárium eléggé központi helyen van így az nem oldható meg hogy elhatároljam a kicsitől.

Nektek van valami praktikátok arra, hogy ne legyen gond?

Köszi!
 
Sziasztok!

Idén született meg a kisfiam és mostanában már elkezdett mozgolódni a lakásban (Kúszik, mászik).

Azon gondolkodtam hogy az akvárium karbantartás során lecsöppenő víz vagy akár valamilyen vegyszer, ha a kis kezére kerül és lenyalja akkor abból lehet valami probléma. Sajnos az akvárium eléggé központi helyen van így az nem oldható meg hogy elhatároljam a kicsitől.

Nektek van valami praktikátok arra, hogy ne legyen gond?

Köszi!
Ketrec. Vagyis mi így hívtuk a gyerekszoba ajtóba rakható, csak felnőtt által nyitható biztonsági rácsot. A gyerek korzózott az egész szobában, miközben az asszony a konyhából láthatta őt is főzés közben, beszélgetett neki a tűzhely mellől. A legszebb időszak volt. 🙂
 
Sziasztok!

Idén született meg a kisfiam és mostanában már elkezdett mozgolódni a lakásban (Kúszik, mászik).

Azon gondolkodtam hogy az akvárium karbantartás során lecsöppenő víz vagy akár valamilyen vegyszer, ha a kis kezére kerül és lenyalja akkor abból lehet valami probléma. Sajnos az akvárium eléggé központi helyen van így az nem oldható meg hogy elhatároljam a kicsitől.

Nektek van valami praktikátok arra, hogy ne legyen gond?

Köszi!
Én megvártam, hogy megnőjenek. Így harmincon túl már könnyebb, nem kell rájuk annyira vigyázni.
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére