• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - Rescape - November 9. - VIDEÓ

Részt vennél egy ilyen berendezős őrületben?

  • Igen

    Votes: 63 72.4%
  • Nem

    Votes: 0 0.0%
  • Csak nézőnek

    Votes: 24 27.6%
  • A hócipőm tele az eseményekkel :)

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    87
Már száguldoznak is a gondolatok a fejemben! Nekem csak egy kíváságom, álmom lenne! Szeretnék majd egy 60-nál nagyobb akihoz hozzáférni egy ilyen álomépítéskor! :) :)

A főzés szuper ötlet!
Én úgy vagyok vele, hogy annak örülnék, ha sikerülne végre nem :poop:-ból várat építeni, hanem minőségi anyagokból valami jót. :D:lurking:
 
Ilyenre Én is szivesen elmennék mint nézö es tanulo,tapasztalatot jóvolna gyüjteni :)

Ha megengedsz egy rövid észrevételt, mert szerintem sokan gondolkodnak így. Pedig szerintem muszáj gyakorolni, csinálni, elrontani/hibázni, majd újra gondolni/kijavítani. Nézelődésből nem sokat lehet tanulni - hiába megy róla a mantra. Tök nyilválónak tűnik minden olyankor, egyszerűnek mint az 1x1. Még akár azt is elhiszed, hogy ezt most már Te is megtudod csinálni. Aztán amikor az ember azzal szembesül, hogy nem nézni kell, hanem csinálni, akkor jön rá, hogy semmit sem ért a nézelődés. Otthon mondjuk még sem tud olyan akvát összehozni, amit látott. Pedig mondjuk nem is annyira anyagi kérdés ez. A tapasztalat hiánya sokkal nagyobb hátrány tud lenni, mint az anyagi korlátok. Itt bizony érdemes belemenni a sűrűbe és részt/felelősséget vállalni a munkából = gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni. Úgy szerintem sokkal többet tanulhatnál, mint külső szemlélőként, teljesen tét nélkül.

Elnézést a a monológért, nem tudtam magamban tartani :oops:
 
Ha megengedsz egy rövid észrevételt, mert szerintem sokan gondolkodnak így. Pedig szerintem muszáj gyakorolni, csinálni, elrontani/hibázni, majd újra gondolni/kijavítani. Nézelődésből nem sokat lehet tanulni - hiába megy róla a mantra. Tök nyilválónak tűnik minden olyankor, egyszerűnek mint az 1x1. Még akár azt is elhiszed, hogy ezt most már Te is megtudod csinálni. Aztán amikor az ember azzal szembesül, hogy nem nézni kell, hanem csinálni, akkor jön rá, hogy semmit sem ért a nézelődés. Otthon mondjuk még sem tud olyan akvát összehozni, amit látott. Pedig mondjuk nem is annyira anyagi kérdés ez. A tapasztalat hiánya sokkal nagyobb hátrány tud lenni, mint az anyagi korlátok. Itt bizony érdemes belemenni a sűrűbe és részt/felelősséget vállalni a munkából = gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni. Úgy szerintem sokkal többet tanulhatnál, mint külső szemlélőként, teljesen tét nélkül.

Elnézést a a monológért, nem tudtam magamban tartani :oops:
Némi, nagyon minimális tapasztalattal a hátam mögött, egyfelől egyetértek az általad leírtakkal, másfelől azt mondom, hogy nem haszontalan, ha pár dolgot konkrétan meg tud az ember beszélni az egybegyűltekkel, vagy akár csak egy-két kolegával. Bár látszólag semmiben nem vettem részt az eddigi egyetlen alkalommal, amikor ott lehettem (aug. 16.), az a pár dolog, amit @Luigi13 -al, nem megfeledkezve Nicole-ról, @Nigro -val (illetve azokkal a kolegákkal, akiknek méltatlanul, nevüket nem tudom felsorolni) meg tudtam beszélni, ami kevés megmaradt, amit láttam, az segített elkezdeni a bukdácsolást.
Megspórolhatsz rengeteg üresjáratot, chatelést, élőben mégiscsak más.
Az empirikus úton szerzett tudás viszont nagyon fontos. Ebben nincs vita!

Bocsesz, ez is monológ lett...:D
 
Némi, nagyon minimális tapasztalattal a hátam mögött, egyfelől egyetértek az általad leírtakkal, másfelől azt mondom, hogy nem haszontalan, ha pár dolgot konkrétan meg tud az ember beszélni az egybegyűltekkel, vagy akár csak egy-két kolegával.

Kétségtelen, hogy fontosak a tanácsok, a jó tippek, az eszmecsere. Viszont ha a lehetőség van a csapatmunkára, akkor ott a beszélgetésen kívül inkább élni kell a lehetőséggel. Nem minden nap van alkalma az embernek csapatban akváriumot építeni.
 
Szeretnék majd egy 60-nál nagyobb akihoz hozzáférni egy ilyen álomépítéskor!
Nekem is az jutott eszembe, vajon a 180ast lestoppolta-e már valaki...;)

Viccet félretéve, tényleg az ősz (év?) fénypontjának a topikjában járunk.:cool:
Aztán hétvégén döntünk és kitűzünk egy időpontot, ha pozitív a fogadtatás.
Mintha nem vártuk volna eddig is eléggé a hétvégét...
 
A böszme egy kiemelt projekt minden évben.... Ezt megtartanánk magunknak. :)

Nem tudom tudjátok e, de az aktuális layoutban csak a szikla dekoráció 300 ezer felett volt.... szóval ez nekünk is kemény invesztálás. Marad B játszótere....
 
A böszme egy kiemelt projekt minden évben.... Ezt megtartanánk magunknak. :)

Más nagyabb akváriumok nem lesznek? Gondolok itt a 45 mélység és magasság helyett a 60-as mélységű és magasságú de pl. csak 90 vagy éppen 120 széles akváriumokra. Persze ez mindjárt más bútort/állványt kíván. De gondoltam rákérdezek, mert ma már nem ritkák a 60 széles akváriumok sem 45 mélységgel és magassággal. Hízhatna a többi is egy picit :)
 
Utoljára módosított:
Más nagyabb akváriumok nem lesznek? Gondolok itt a 45 mélység és magasság helyett a 60-as mélységű és magasságú de pl. csak 90 vagy éppen 120 széles akváriumokra. Persze ez mindjárt más bútort/állványt kíván. De gondoltam rákérdezek, mert ma már nem ritkák a 60 széles akváriumok sem 45 mélységgel és magassággal. Hízhatna a többi is egy picit :)
Ezzel az erővel már egy 180x120x60as owerflow akit is csinálhatnának a fiuk, mint Amano bácsiék :p
 
Back
Oldal tetejére