• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua a Terraplazán

viktorlantos

Alapító
Admin
Február 13 Terraplaza

http://terraplaza.hu/

Eléggé el vagyunk havazva a boltnyitással kapcsolatosan, de a Terraplaza-n ismét ott leszünk.
Idén egy kicsit csavarunk a történeten és a "kitelepült bolt" helyett más irányt választunk. Cél természetesen továbbra is a növényes akvarisztika népszerűsítése, ahogyan eddig is.

Készülünk néhány érdekességgel is. Az EHEIM magyarországi képviseletétől kaptunk néhány Eheim Aquastyle nano akváriumot, amit a kiállításon fogunk berendezni. Az akváriumokat hazánkban még nem nagyon láthattuk, mi is csak az Interzoon és a bécsi Exotica kiállításon találkoztunk velük korábban. Az első darabokat már megkaptuk tesztelésre és nincs is jobb alkalom a Terraplazanál, hogy széles körben be tudjuk mutatni. Az akvárium érdekessége, hogy power LED-es világítással érkezik, így bátran lehet növényezni az alap szettel is. :thumbup:

A nano akváriumok berendezésében három harcedzett akvakertész segít majd. Az idei HAC győztes Orpheus :clap: Szecsei Tibi alias "Cecska" :clap: és Dani a fiatal kertészek képviselője :clap:
Szerintem Oliver akváriumánál simán jobb lesz a végeredmény, reméljük "majom dekort" nem használnak majd a srácok.

http://www.pbase.com/plantella/meerkat_manor

A kiállításról bővebben majd később. Várunk mindenkit szeretettel egy kötetlen csevejre. :thumbup: :angel:
 
viktorlantos said:
Február 13 Terraplaza
A nano akváriumok berendezésében három harcedzett akvakertész segít majd. Az idei HAC győztes Orpheus :clap: Szecsei Tibi alias "Cecska" :clap: és Dani a fiatal kertészek képviselője :clap:
Szerintem Oliver akváriumánál simán jobb lesz a végeredmény, reméljük "majom dekort" nem használnak majd a srácok
Szerintem hárman simán levernék olivert :) Minden körülmények között. :)
A berendezésről írhatnátok majd pontos időpontot.
 
Megint "muszáj" lesz kinézni. :) Egyébként azok a majmok nagyon úgy néznek ki, mintha szurikáták lennének ;)
 
Back
Oldal tetejére