• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Golem

ozzy

VIP kertész
Szevaztok, Süssön rátok a Nap!

Míg -- lassan már két hete -- a GA-ban a versenyfotók készültek, én itthon nekiestem a szép emlékű Mekong, Delta-nak
Mekong, Delta | Magyar Akvakertész Fórum Zenitjén már rég túl volt, de hát egyéb elfoglaltságaim miatt, ugye... :rolleyes: Szóval röviden: szétkaptam, beleszorítottam ezt a böszme nagy izét, amiről a Zátony naplójában már regéltem, dobáltam bele egy kis gazt, s az lett, mi alant látható -- ez legalább nem lett túl bonyolult, de remélem nyírni itt is lesz mit ...

a fotó minőségért elnézést kérek, technikai s egyéb adatokat holnap sugárzok majd... mi szokott jönni ilyenkor? :eek:ldman:

Elő a torzítót meg a villangitárt, tessék savazni! :cool:


21123479_8e76fc811d097433b3c32b4cb932eb09_xl.jpg
 
Valamit nagyon jól csinálsz az egyszer biztos;), mert az hogy ez ilyen szinten tud működni azzal a belső szűrővel az számomra, meglepő:), én is belső szűrőztem 2 évig, aztán megcsináltam a külső szűrőt, és egyből eltűntek az algák(ecset):notworthy:. Látva azonban ezt az akváriumot le a kalappal, tényleg(y). Nálad azért jobb szűrőanyaggal van feltöltve mint az enyémek voltak:sneaky:, pedig használtam én 3 at is egyszerre(fojtva) és mégse volt jó, azt hiszem akkor már nagyon nagy volt az áramlás, és inkább azért is jött az ecset. Az akváriumod nagyon tetszik. (y)
 
technikai s egyéb adatokat holnap sugárzok majd...

neeem sugárzok ma semmit, családi összejövetel van, csökken az objektivitásom :cool:
szóval halasszuk ezt holnapra, s örülök hogy többeknek tetszik a cucc.:D
 
Valld csak be @ozzy hogy Marcitól kaptad meg a "Tönk"-öt.Nagyon hasonlít rá a fa egyébként.Szívesen megnéznék egy jobb fotót róla.Esetleg ha @letsgodisco -t megkérnénk rá ,talán segít ez ügyben;):).Amugy klafa:notworthy::notworthy:
 
Valld csak be @ozzy hogy Marcitól kaptad meg a "Tönk"-öt.Nagyon hasonlít rá a fa egyébként.Szívesen megnéznék egy jobb fotót róla.

Tisztelt szaktárs, kérem olvassa figyelmesen a "Zátony"-tot, minden kérdésre választ talál.. mint ez közismert :whistle:

Tegyük hozzá a Tönk, mint inspiráció benne van ebben a sztoriban,

de EZ a fa megérdemelt egy akváriumot... bele is szerettem, bár néha utáltam...

Ja! és igen lopok ötletet Tönkös @_Bonó_ szaktársamtól, itt még a húúúrmoha játszani fog :D

Jobb fotó lesz majd mindenképpen, van egy-két objektív barátom... :D:D
 
Egyébként meg ambivalens viszonyaimat a böszme döggel kapcsolatban eképpen illusztrálnám:

... @keszalvo miatt a spanyol fordítás a vásznon :cool:

és ez a dal genya jóóóó, na, egyébként is :):):):)
 
Tegnap nem akartam írni, de én is a sajátomra asszociáltam:)
De @Evereka az én tönkömet nem adnám ozzynak, mert beleőrülnék ha jobbat tudna belőle. Erre pedig van esély.

Főnök!
Húrmohaforrásod van-e már? Ha kell akad nálam néhány vödör még így megtépázás után is;)
 
Mi a helyzet a Golem tájékán @ozzy mester????Vagy esetleg elragadott egy rockfesztivál forgataga

Köszönöm az érdeklődést @Evereka kollega. Rockfesztivál? Lópikula ... :D az elmúlt hetet a teleken töltöttem, szőlőt köttem (cak kici lugas:woot:), permetöltem, fűvet nyírtam, wabikusakat csináltam meg ilyenek.
egyébként remekül lehet szőlőkötözés közben az Iron Man-re bólogatni, a szomszédok is szeretnek :whistle:

a Golem egyébként jól van, eltekintve egy erőteljes cladophora támadástól, bővebben jövő héten igyekszem jelentkezni.

tisztelettel: az Akvaparaszt :D:D:D
 
Back
Oldal tetejére