• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fotók az akváriumon túlról

Mi ez? A rovar oda lett tixozva, amíg fotózod, hogy el ne mozduljon?:LOL:
Amúgy hím lehet, mert szőrös a lába!

Bitang jó képek, nem győzök betelni velük.(y)
 
Mi ez? A rovar oda lett tixozva, amíg fotózod, hogy el ne mozduljon?:LOL:

Szitakötő eső után :) meg kellett tanulnom lassan megközelíteni őket.Volt olyan fotóm amihez egy órát is ültem egy helyben mire megszokták a helyzetet :dead:;)
 
Szitakötő eső után :) meg kellett tanulnom lassan megközelíteni őket.Volt olyan fotóm amihez egy órát is ültem egy helyben mire megszokták a helyzetet :dead:;)
én azt figyeltem meg hogy szeretnek ugyanoda visszatelepedni ha megzavarod őket. Ha meg már ott állsz mikor leszállnak nem nagyon zavartatják magukat miattad.
 
Ugrópók látom nálad is megvolt :) hatalmas forma szerintem...imádom fotózni,2mm az egész,de amit az lerendez ;):ROFLMAO:
 
még régebbiek...
2007 Görögország: tessék mondani, hol a víz ezen a képen? (pedig az ebihal nem szárazon volt;))2007_07120363.JPG

...és ezeket a vízimütymütyöket ki ismeri fel?
2007_07120159.JPG

2008 Görögország: egy érdekes kő (kár, hogy mészkő féleség)
DSCF5967.jpg

...és még egy kis makrózós játszadozás:
DSCF5998.jpg
 
Az nem krill a képen?
Ezzel a képpel, korábban egy másik topikban Pecás azt tanította nekem, hogy ezek artemiák, most csak felmondtam a leckét. Csak ő tudhatja mit fényképezett, kép alapján nehéz megállapítani, én még a valóságban sem tudnám.:)
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére