• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fórum karbantartás mizéria

Aktualizáltam egy rakat dolgot a fórum mögött a mai frissítésekkel.
Ahogy látom a pár nappal ezelőtti hálózati probléma tényleg megoldódott. Kicsit lassabban tudtam a végére járni.
Nem szerver hiba volt sajnos, hanem egy EU network hiba. Ezért is tartott a szokásosnál tovább. A lényeg, hogy most már minden ok.
 
Aktualizáltam egy rakat dolgot a fórum mögött a mai frissítésekkel.
Ahogy látom a pár nappal ezelőtti hálózati probléma tényleg megoldódott. Kicsit lassabban tudtam a végére járni.
Nem szerver hiba volt sajnos, hanem egy EU network hiba. Ezért is tartott a szokásosnál tovább. A lényeg, hogy most már minden ok.
🙏
 
Nem kérek soha e-mail értesítést az új hozzászólásokról, pár napja mégis jönnek az értesítők. Én nem állítottam át semmit.
Ennek mi lehet az oka?
 
Nem kérek soha e-mail értesítést az új hozzászólásokról, pár napja mégis jönnek az értesítők. Én nem állítottam át semmit.
Ennek mi lehet az oka?

Valószínűleg az, hogy nem kapcsoltad ki.
Ha be is van kapcsolva is terhelés függő hogyan küld vagy nem küld a rendszer ilyen üziket.
 
Ez nekem is eszembe jutott, de egyrészt mindig kipipálom, hogy nem kérek értesítést, másrészt évek óta követett topic is van közte, ahonnan éveken keresztül soha nem kaptam értesítést.
 
Ez nekem is eszembe jutott, de egyrészt mindig kipipálom, hogy nem kérek értesítést, másrészt évek óta követett topic is van közte, ahonnan éveken keresztül soha nem kaptam értesítést.

Megnéztem a profilodat és az látszik, hogy...

Hírek és frissítésekről email (pipa)
Email küldése fórum történések összegzése (pipa)
E-mail küldése ha új üzenet érkezik (pipa)

Saját topikról email értesítés frissítés esetén
Interakció miatti email értesítés

Szóval mintha ezek nem lennének kikapcsolva. Profilbeállítások, alapbeállításokban.
 
Elnézést, nem voltam elég egyértelmű.
Az egyes topicokra gondoltam.
Ha bekövetek egy topicot, feldobja, hogy kérek-e róla e-mail értesítést.
Ott kipipálom, hogy nem, és eddig nem is kaptam soha.
Ha a fenti beállítások közül valamelyik ezt felülírja, akkor viszont az a furcsa, hogy eddig egyszer sem kaptam.

Mindenesetre köszönöm a választ, akkor próbálok az alapbeállításokkal játszani!
 
Ez fog menni... :ROFLMAO:

Köszönöm.
Nos, ahogy jött, el is múlt. Észre sem vettem, hogy mikor tűntek el a keretek az emojik körül, és mikortól lett normális minden, mint régen.
Aminek örülök, az az, hogy ismét szuper az egész.
Aminek nem örülök, hogy fogalmam sincs, hogy mindez miért történt? Hol volt a hiba?
A legnagyobb problémám pedig, hogy miért zavar ez engem egyáltalán, miért törődök vele???

Már megint Lenin-nek volt igaza: "Azzal a problémával, ami nem oldódik meg magától, nem is érdemes foglalkozni."
 
Nos, ahogy jött, el is múlt. Észre sem vettem, hogy mikor tűntek el a keretek az emojik körül, és mikortól lett normális minden, mint régen.
Aminek örülök, az az, hogy ismét szuper az egész.
Aminek nem örülök, hogy fogalmam sincs, hogy mindez miért történt? Hol volt a hiba?
A legnagyobb problémám pedig, hogy miért zavar ez engem egyáltalán, miért törődök vele???

Már megint Lenin-nek volt igaza: "Azzal a problémával, ami nem oldódik meg magától, nem is érdemes foglalkozni."

Elég bosszantó hiba volt állítólag 😜 én sosem találkoztam vele.
De több mint egy fél évig nem nagyon adott megoldást rá a fórum fejlesztője.
Május 16-i release-ben orvosolták. De akkor örülök neki ha most már műxik nálad is. 👍
 
Előfordulhat, hogy lesz egy kis kimaradás / akadozás a fórum működésében mert háttérszolgáltatásokat cserélünk.
Remélem nem lesz észrevehető a váltás. De ha igen akkor egy kis türelemet kérünk a következő 24 órában.
Na már itt is a háttérhatalmak... 🤪
 
Ha valami problémát láttok jelezzétek pls.
Reakcióként csak Likot tudok adni (Nevetös/siros/szivecskés arcot nem). eddig úgy volt, hogy hosszan rá kellett nyomnoma like jelre, és -mint egy dropdown- felugrottak a smile-lehetöségek.
ha most hosszan rányomok a like-ikonra, akkor a telefon az ikon Linkként érzékeli.
 

Attachments

  • Screenshot_2023-09-02-17-54-20-698_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-09-02-17-54-20-698_com.android.chrome.jpg
    53.6 KB · Megtekintések: 7
  • Screenshot_2023-09-02-17-54-24-895_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-09-02-17-54-24-895_com.android.chrome.jpg
    84.6 KB · Megtekintések: 7
Reakcióként csak Likot tudok adni (Nevetös/siros/szivecskés arcot nem). eddig úgy volt, hogy hosszan rá kellett nyomnoma like jelre, és -mint egy dropdown- felugrottak a smile-lehetöségek.
ha most hosszan rányomok a like-ikonra, akkor a telefon az ikon Linkként érzékeli.
Nálam is megy..., wow-ztam. 😅
 
Back
Oldal tetejére