• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Forgotten Forest

Sajnos ez lett aakiról az utolsó kép. Történt egy lakástűz és sajnos nem sok minden menekült meg. Az aki ezen szerencsés darabok közé tartozik. Jelenleg vegetál, mondhatni sötétkúrán van. Nem tudok se co-t se világitást csinálni, csak a szűrő megy :(

ugh ez kemény :( sajnálom.
 
Uhhh,ez nagyon durva.Sajnálom a történteket:( .Ilyenkor mindig bevillan nekem is ,hogy sosem lehet tudni mit hoz a jövő.(na ilyent ne hozzon:stop:)
 
Áhh, sajnálom. Még egy ok, ami miatt parázni lehet. Eddig ez szerencsére meg se fordult a fejembe. Korábban amikor indítottam az akváriumot mindig csak amiatt paráztam, hogy egyszer arra érek haza, hogy 90 liter víz tölti meg a nappalimat!
 
Köszi az együttérzést. Nem tudni pontosan mi okozta a tüzet, de szerencsére az aki a nappali másik felében volt, és addig már nem ért el a tűz. Mondjuk felette a polcon minden megolvadt, de ahogy nézem a legtöbb élölény túlélte. A mázli az hogy nem ment el addig a tűz, mert az 5 kg-os co palack nagyot szólt volna . Egyenlőre úgy fest, hogy a bútort és az üveget el kell adnom, mert az épitkezés idejére nem tudom hol tárolni, meg szállitani, és így meg túlélhetik a növények meg a halak is.
 
Back
Oldal tetejére