• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ez milyen hal?

Elkeszult.
1. Fozes kb 2.5 ora, majd kereg eltavolitas
2.fozes kb 1 ora, maradek eltavolitas mind2 sosvizben
3.fozes citromsavas vizben 1 ora
4.fozes sima vizben 1 ora fozes
5. Sutes 120 fokon
6.fozes 1 ora sosviz
7.fozes kb 1 ora sima vizben ekkorra mar a szinet sem eresztette
8.kihutes sima hideg vizben

Kep1

Kep2

Es itt befejeztem az offolast. Megkeresem a neki megfelelo topicot es oda is kidobom.

Annyit megjegyeznek, hogy a harcsak meg nem "izgultak" ra de a tobbieknek nagyon tetszik. Hosszu tavon megnezzuk mit produkal. Este azert meglesem majd oket, hatha felfedezik

A tabis kajat ha adom nekik azt kb oda dobjam ahol vannak? Mert az elozot most talaltam meg. Nem ettek meg, szerintem csak a tobbiek turtak odebb :(
 
sziasztok
Szeretném megtudni hogy milyen halam van :)
de hogy lehet ide képet berakni?
Tudnátok segíteni ?
köszi
 
Utoljára módosított:
Köszi a segítséget
WP_20150831_007_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül
WP_20150831_007_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Remélem jó lett így

nekem működik a link már csak az a kérdés hogy más is meg tudja-e nézni

na meg persze hogy milyen halról van itt szó

Üdv
 
Koszi
Ez a hal kicsike kb 2-3 cm lehet
azt mondják a hátúszója alapján xipho.
Bár a sok keresztezés miatt nehéz megmondani.Mindenesetre szép,dekorativ halacska
 
Egy gyors kerdes, nem egeszen ide illik, de nem akartam ennek az egy kerdesnek uj topicot nyitni. Ujonan szuletett kishalak kipecalasa? Elso korben szetszedtem ertuk az akvariumot, de valahogy nem szeretnem szetszedni megegyszer, van erre valami modszer?
 
Egy gyors kerdes, nem egeszen ide illik, de nem akartam ennek az egy kerdesnek uj topicot nyitni. Ujonan szuletett kishalak kipecalasa? Elso korben szetszedtem ertuk az akvariumot, de valahogy nem szeretnem szetszedni megegyszer, van erre valami modszer?
Szivocso, egyszeruen elszivod mint amikor vizet cserelsz...
 
Szivocso, egyszeruen elszivod mint amikor vizet cserelsz...
Hmm. Koszonom erre nem is gondoltam, pedig amano garniknal mar olvastam a modszert :) az anyuka mar atkerult a nevelo medencebe, nem tudom hanyan jonnek meg, mert hasonloan piheg egyhelyben de mar fel oraja nem jott tobb, eloszor meg 2 percenkent egy o_O
 
Ha minden igaz,akkor ez otto(itt Nemetbe Barna otto-nak nevezik),ö is alga evö,de mint olvastam nem annyira mint a tärsa!
 
Ez a catfish nevű halacska. Talán még most is megy a Discovery-n a Jeremy Wade műsora, Az édesvízi szörnyek, akkor láthatjátok, hogy egy ilyen pici fenevad az évek során mekkora lehet. Nagyobb korában hatalmas lendülettel tud a partra is kivetődni az ott csipegető madarakra, rágcsálókra. Semmit és senkit nem kímélnek. Erre a halacskára is szoktak olyan programokat tartani, hogy lógasd be a kezed és fogd meg puszta kézzel. Kicsit mozgatod és már a szájában a karod. Tehát catfish :)
 
Ez a catfish nevű halacska. Talán még most is megy a Discovery-n a Jeremy Wade műsora, Az édesvízi szörnyek, akkor láthatjátok, hogy egy ilyen pici fenevad az évek során mekkora lehet. Nagyobb korában hatalmas lendülettel tud a partra is kivetődni az ott csipegető madarakra, rágcsálókra. Semmit és senkit nem kímélnek. Erre a halacskára is szoktak olyan programokat tartani, hogy lógasd be a kezed és fogd meg puszta kézzel. Kicsit mozgatod és már a szájában a karod. Tehát catfish :)
Catfish=harcsa
 
Nem tudom, hova írjam, amit szeretnék írni. Ide leírom.
Voltam a halasomnál (Csepel). Mindig az akváriumok körbe nézésével kezdek, hogy van-e valami nekem való, vagy újdonság.
Na, volt. Méghozzá fürge cselle. Hogy ez milyen szép halacska! El van az a szerencsétlen hal egy akváriumban?
Nagyon tetszett, gyönyörűen csillogott. Eszemben sincs betenni az akváriumba, de amikor megyek, mindig meglesem őket, mert vonzza a szemet.
Hát csak ennyit szerettem volna leírni :)
 
Nem tudom, hova írjam, amit szeretnék írni. Ide leírom.
Voltam a halasomnál (Csepel). Mindig az akváriumok körbe nézésével kezdek, hogy van-e valami nekem való, vagy újdonság.
Na, volt. Méghozzá fürge cselle. Hogy ez milyen szép halacska! El van az a szerencsétlen hal egy akváriumban?
Nagyon tetszett, gyönyörűen csillogott. Eszemben sincs betenni az akváriumba, de amikor megyek, mindig meglesem őket, mert vonzza a szemet.
Hát csak ennyit szerettem volna leírni :)
Úgy tudom, hogy ez fokozottan védett hazai halfaj. Kifogni nem szabad, de a tartását, szaporítását hogyan szabályozzák nem tudom. Az is lehet, hogy csak a kereskedő hívja így és tök más faj.:)
 
Úgy tudom, hogy ez fokozottan védett hazai halfaj. Kifogni nem szabad, de a tartását, szaporítását hogyan szabályozzák nem tudom. Az is lehet, hogy csak a kereskedő hívja így és tök más faj.:)
Igen, mintha nekem is ez ugrott volna be elsőre róla.
Na, ma elmegyek és jól lefényképezem a halacskát. Biztos van még belőle, mert nem az olcsó halak kategóriájában volt az ára. A boltos mondta, hogy ő így vette a nagykerben, ezen a néven. Majd kiderül.
 
Sziasztok!
Meg tudnátok mondani, hogy milyen sügér látható a képen? Szeretném az akváriumot növényesíteni, de félek,h megenné a növényeket (kettő van belőle diszkoszok és altumok mellett).

IMG_20160318_164815.jpg

Köszi a segítséget! :)
 
Back
Oldal tetejére