• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ELOS-project by Attibva

Szééép. És garnélák hogy viselik a terepet és a tápozást?

A második képen látom ott egy szépség a bal oldalon :)(y)
 
Van vagy 15-20 CRS meg pár CBS, és ahogy látom vannak petésedések, szóval jól elvannak :)
valami hasonló lesz, még formát nem nyírtam, még sűrítés megy 1-2 alkalmig... de próbálom majd nem lézervágással :)
 
Kicsit formázgatom, és kezdem kialakítani a háttérnövényzet tervezett formáját (Hm majd a következő nyíráskor kapja meg az ívet)
Most így néz ki:
9343664153_4ad9ecbba7_h.jpg
 
Atti, takard le a lámpa és az aki közötti részt mondjuk egy karton lappal, mert így nagyon beégeti a lényeges HM-et (szerintem a gép érzékelője is sok fényt kap fentről), én spec semmit sem látok a HM-ből.
S vigyázz a microsorumra, kezdi átvenni az uralmat.
Az ludwigia sp.-nél , hogy látod sikerül az a dúsítás amit elterveztél?? Mert nálam a képeken látszik, hogy nagyon hézagosak a szárak, így nem sikerült azt a képet megalkotni amit elterveztem.
Amúgy nagyon szép minden és le a kalappal.(y)
 
Tibi teljesen igazad van sajnos kiégett a HM de a magassága ott van a micro szintjénél ezért nem látszik annyira! Ha közelebbi képet csinálok akkor nem ég így ki! A microt tényleg lassan ritkítani kell majd! Most megint ültettem vissza pár szál spt a bal oldalon, ha nyírom a jobb oldalt az is megy majd még oda aztán meglátjuk... De az biztos hogy a sűrítése nem kétnapos meló!
 
Szia!
Az akvárium világításoddal kapcsolatban érdekelne, hogy továbbra is 2X24W T5 világítást használsz? A korábbi képekhez képest látszik, hogy magasabban van a világításod.
Ennek mi az oka? Soknak bizonyult az ekkora fény erre a 85 literre?
 
Szia!
Az akvárium világításoddal kapcsolatban érdekelne, hogy továbbra is 2X24W T5 világítást használsz? A korábbi képekhez képest látszik, hogy magasabban van a világításod.
Ennek mi az oka? Soknak bizonyult az ekkora fény erre a 85 literre?
Tudtommal itt már 4x24w megy.


Küldve az én iPhone-ről Tapatalk 2 használatával
 
Rizs lesz a háttér? :barefoot::p
Az aki kicsattan az egészségtől, de mi van a parvulával? Melege van?
 
Fúúú,de rég láttam az aksidat ,de ez még mindig nagyon szép:).Eszméletlen jól néznek ki a növények .(a sűrű zöld az milyen nevű?az a blyxa)
 
:D
Nem éri annyi fény mint kéne a Micro miatt :) most kicsit hátrébbtelepítettem a fát, így végre éri fény :D
 
;) A Microt egy hete ritkítottam, a parvulát meg tarra nyírtam, szóval az még most rendeződik...
 
Back
Oldal tetejére