• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Cunami

Innen ki kellett szednem az egyik Páncélos harcsát, mert fehér foltokat láttam rajta. Most külön kezelést kap. A viselkedése a szokásos amúgy, a többi halon nincs elváltozás.View attachment 81248
Amúgy micsoda szépséges zöldséges uszonyos lett ebből is! A pinnatifida olyan, mint egy hatalmas pálmafa és a flamingo is egy hatalmas rózsaszínes bokor lett nálad. Nagyon szép.
 
Amúgy micsoda szépséges zöldséges uszonyos lett ebből is! A pinnatifida olyan, mint egy hatalmas pálmafa és a flamingo is egy hatalmas rózsaszínes bokor lett nálad. Nagyon szép.
Köszi szépen. A Pinnatifida próbának van bent. Csak az Anubiasok közé dugtam a levágott szárát. Ott kap több fényt.
 
Nem, most nem az akváriumról. Ott csak a szűrő csöveket kell tisztítani, egyébként rendben van.
Ezt a szeptemberi Kaktuszkiállításról hoztam, és a téli pihenőhelyre vittem át, amikor látom, hogy elkezdett virágot növeszteni. Majd később pihen.🙂
IMG_20191009_165038.jpg
 
Üdv,

Jószág mennyi és milyen van benne?

RC, endler, talán flammeus amit így telón látok... :)
 
Üdv,

Jószág mennyi és milyen van benne?

RC, endler, talán flammeus amit így telón látok... :)
Páncélosharcsák vannak még benne és egy Black molly.
Fentebb van egy jobb kép, ott látszik a nőstény és a fiú páncélos is.
 
Nincs mese, szintet léptél!👍
Nagyon ügyi vagy, hogy ilyen remekül összeraktad! Ki segített felrakni a szekrényre?
Mikor lesz a teljes átköltözés?
Meghagyod a gyári belső szűrőt vagy cseréled külsőre?
Lefóliázod az üveg hátlapját? Van egy tekercs opál fóliám, szívesen felajánlom.;)
 
Páncélosharcsák vannak még benne és egy Black molly.
Fentebb van egy jobb kép, ott látszik a nőstény és a fiú páncélos is.
Köszi, a nagyját akkor láttam :)

A harcsát írtátok, azt azért nem említettem.
Hányan vannak a halak összesen?
 
Köszi, a nagyját akkor láttam :)

A harcsát írtátok, azt azért nem említettem.
Hányan vannak a halak összesen?
Nemsokára költözés, akkor majd létszámellenőrzés is lesz. Nincs sok hal kb. 20-25. A Corydoras pygmaeusokat alig látni. A 180 literesbe majd bővítem a csapatot.
 
Nincs mese, szintet léptél!👍
Nagyon ügyi vagy, hogy ilyen remekül összeraktad! Ki segített felrakni a szekrényre?
Mikor lesz a teljes átköltözés?
Meghagyod a gyári belső szűrőt vagy cseréled külsőre?
Lefóliázod az üveg hátlapját? Van egy tekercs opál fóliám, szívesen felajánlom.;)
Köszi.
Van fekete öntapadós fóliám, az bevált. Megpróbálom a gyári belső szűrőt, természetesen tuningolva.
Elkaptam egy ismerős lakót, Ő segített felrakni a szekrényre. Persze neki is volt akváriuma gyerekkorában Guppikkal, meg is csodálta az enyémeket.
 
Back
Oldal tetejére