• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Bettalak

Lora89

Főkertész
Sziasztok!
Megpendítettem a hétvégén, hogy szeretnék egy nano akváriumot összerakni. Túl sok szép betta van a GA-ban, és minden héten szerelembe esek eggyel, így muszáj csinálni egy akvát erre is :)
Egy 30 literes nanocube lassan egy éve tengődik az asztalomon, tavasz óta van itthon egy Chihiros C2 RGB lámpám is, amit még nem igazán használtam. Csapvizes akvárium lesz, Bucephalandrákkal. @ikiriki Ádámmal volt egy pici időnk így összedobtunk egy scape-t neki, Amelia kövekkel és egy red moor-ral. Ha ragasztásra kerül a sor, a fából pár helyen lenyesek és a kövekre lesz lefektetve, hogy lefelé is dinamikusabb legyen. Persze, egyből el kezdtem ábrándozni, hogy "oda egy kis Microsorum Trident, ide egy kis moha", de tartom magam a tervekhez 😎😎
Hát, egyelőre így áll a projekt :)
 

Attachments

  • 20220117_161432.jpg
    20220117_161432.jpg
    406.6 KB · Megtekintések: 29
  • 20220117_161437.jpg
    20220117_161437.jpg
    493.7 KB · Megtekintések: 29
  • 20220117_161440.jpg
    20220117_161440.jpg
    439 KB · Megtekintések: 29
Utoljára módosított:
Sziaaa Saci :D

Jöttem dícsérni az új projektet 😜 Szerintem ezzel nagyjából ki is a maxolod a hardscape fogalmát egy 30-as kockában. Szép lesz :) A jobb oldalon, középen van egy nagyon jópofa kacska, vékony ág, ami majdnem a földig ér. Valami hasonlót ragasztanék a fa törzséhez átellenbe, mert ott elég légüres a tér :) Nem tudom ebből látni fogod-e azt amit én 🧐 Persze ha van oda valami magasabbra növő stem növényes terved akkor így pont jó :)
 
Nem, nem, nem szabad. Ragaszkodnom kell az eredeti tervhez. Pont az a lényeg, hogy ne kelljen vele foglalkoznom. Amúgy képes lennék telepakolni stemekkel is. :)
Egyébként értem mire gondolsz, oda lesz átragasztva a néhány levágott ágacska
Így már érthető :) Az a bal oldal olyan mintha le lenne vágva egyvonalba, de akkor átment mire gondoltam és meg is van rá a terv :) Kíváncsián várom a végeredményt, hajrá :giggle:
 
Back
Oldal tetejére