• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Babylon

Icepeak

Főkertész
Technika

Akva 60*30*30
Világítás 2*15Power led
Szűrés Tetra ex 700
Nagynyomású Co2 kerámiával

Belső

Használt tropica táptalaj
Használt Oliver Knott talaj
Red Moor gyökér


Növények

Glosso
Blyxa
Microsorum (Narrow)(Windelov)
Anubias
Pogostemon



A lényeg a mostani setupnál ,hogy ne legyen semmibe se besorolva. Egy kis alap minimál akváriumot akartam és szerintem sikerült is. A lényeg valamilyen szinten az egyediség. Emiatt néhány szabály ment a kukába... lásd talaj nincs emelve. Az "emelést" majd a glosso elintézi. Próbáltam egy kis mélységet is belevinni. A fánál élvezhető már most is , de a glosso gyepnél majd csak akkor ha egybefüggő lesz. Lelki szemeimmel már látom. Anubias még fog bele kerülni, de most csak ennyi. A kő nem marad benne!!!

img0681zo.jpg
 
12. napos a setup. Elég szépen haladunk. A glosso már majdnem komplett gyepet alakot. Sajnos megjelent a blyxán a staghorn. Ületéts után elég sok levelét eldobta vagy elfonnyadt. Kiszedtem az elhalt leveleket és elkezdtem csipegetem lefele róla az algát ennek hatására kezd visszaszorulni. Megjelent még ez a barna k..aannya a microzorumon, anubiason. Az üvegem szokás szerint zöldül... Ezzel mióta akvarizálok szenvedek. kezdem nagyon unni....


Kapott a kád 4db sziámit , 3db amanot és 2db CRS (hím + nőstényt) Amanokat 10db fel akarom tornázni és még szeretnék még 4db otot. Remélem a kis pár crs egymásra talál!:)



Glosso by MolMat1013, on Flickr


Amano by MolMat1013, on Flickr


Fucking alga 02 by MolMat1013, on Flickr


Fucking alga 01 by MolMat1013, on Flickr
 
Egyre jobb lesz a fotó látod, kezdesz ráérezni hiába gyakorlat teszi a mestert.;)
 
Back
Oldal tetejére