• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Avatárom és nick nevem története

A. Kavicsos

Legenda
Sziasztok!

Egy Akvakertész társunk kívánságának teszek eleget eme téma indításával, de ha más is szívesen megosztaná hogyan született az ötlet különleges ismertetői megalkotásához, akkor itt közzé teheti!

A válság kirobbanásakor az építőiparban hosszan tartó hatásszünet alakult ki, amit gyenge pangás követet.
A rengeteg szabadidőmet az akvarizálás mellett a másik hobbimnak szenteltem, a kavics gyűjtésnek.
Korábban fekete kavicsokat szerettem volna az akváriumomba, de sehol nem találtam (zúzott és festett nem tetszett), ezért elkezdtem szedegetni a játszótér sóderéből!
Mikor már egy kisebb szatyornyi fekete összegyűlt, arra gondoltam hogy milyen diszkriminatív a többi szép, különleges színű kaviccsal szemben hogy hagyom őket parlagon (vagyis a földön) heverni.
Így kezdetét vette a szedegetés, válogatás, mosás, szelektálás.
Ez odáig fajult, hogy egy sóderkupac mellett sem tudtam úgy elmenni hogy ne szedegettem volna ki a nekem tetsző darabokat.
Szép lassan egy tonnányi kavics gyűlt össze a pincében.

Mikor a Fórumra találtam és regisztrálni szerettem volna, egyedi néven gondolkozva hamar ez ugrott be:
"Kavicsos", de miután a keresztnevem Attila ezért egy nagy A-val és egy .-al kiegészítettem.
Az aláírásomban pedig szintén behelyeztem egy pontot az A után, mintegy megkülönböztetésként (hisz az itt jelen lévő Attiláktól csak egy ici-picit különbözöm a hobbin belül)!

Az avatárom kavicsa pedig akkor került a kezembe amikor az egyedi kép szerkesztésének gondolata foglalkoztatott.
Amint megláttam rajta az nagy A betűt rögtön tudtam hogy ez lesz a tökéletes (a hátulján egy nagy I és egy kisebb T betű is látható, amiből akár a nevem is kirakható lenne, de ez már meghaladná a szerkesztői képességemet)!
Szerettem volna egy zöld hátteret mögé, ezért keresgélni kezdtem a lakásban.
Egyöntetű zöld csak egy papírtartó dosszié volt, amit végül a fényképezésnél felhasználtam (igaz így fotón inkább sárgás zöld).

Ez röviden a történet.

A.ttila
 
Ez nagyon érdekes volt Attila :) Még nem halottam ,hogy valaki kavicsot gyűjtene . Mondjuk én soha nem gyűjtöttem semmit :) Talán halakat és garnélákat gyűjtök na meg növényeket :D
 
Back
Oldal tetejére