• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ATI Sun Power, ATI Powermodule

Szedd ki a ventiket és tisztogasd meg ecset/fültisztító segítségével. Így érdemes kiszedni:


köszi [emoji846] sikerült kitakarítani.
Még egy kérdés. Függesztéshez drótot illetve azt a kis bigyót amivel tudom fel le húzni olyat tudok venni gyári ATI-t valahol? elvesztettem a kis csavart az aljából amivel lehet állítani a lámpa dölésszögét ☹️
 
köszi [emoji846] sikerült kitakarítani.
Még egy kérdés. Függesztéshez drótot illetve azt a kis bigyót amivel tudom fel le húzni olyat tudok venni gyári ATI-t valahol? elvesztettem a kis csavart az aljából amivel lehet állítani a lámpa dölésszögét ☹️

Tudunk komplett függesztőt rendelni 5-6 ezer forint körül van.
 
Sziasztok!

Tudtok segíteni ATI lámpa javításban? A minap áramszünet volt, azóta a lámpa csak 100%-on megy minden csatornán, a kijelzőn a felső sorban van némi mozgolódás, a gombokra nem reagál.
Mondjuk, azt sem tudom, hogy tönkrement és áramszüntet csinált vagy áramszünettől ment tönkre...

Szóval, HELP! :)

Köszi!
 
Nem kellettek az ujjaim, mert bedugtam és működött, csak az órát kellett beállítani. Két nap áram nélkül jót tett neki...

Igen ez a másik megoldás. De legközelebb ha nem akarod órákra áramtalanítani, akkor minden gombos technika segít :)
 
Sziasztok!
Olyan kerdésem lenne, hogy ATI sunpower 8x54 w-ba ki lehet cserélni a dimmer vezerlést? Lehet esetleg valahol rendelni, ha igen akkor hol és kb mennyibe kerülhet?
Válaszokat elöre is köszönöm.
 
Sziasztok
Lehet programozáson kívül kapcsolni 4x24 dimm. Lámpát.
Gondolok itt arra hogy a karbantartás világítási időn túl kéne megcsinálnom.
Vagy programozni kell?
 
Back
Oldal tetejére