• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Átépítés alatt

Nálam olyan 7 centi körüli. Szép, de a hobbit (a cuki nevén kívül) így jobban utánaolvasva jobban tetszik. Nem akarom teleszemetelni ezt a naplót, nyomtam be neked képet a mossy naplójába. :)
 
Üdv!
Majdnem 1 hetesen:
yen0_bjOrs7JQqIor6lStV8lkJnr0p8cIJccRLuaPdOWTJXMH-7VD9UvUUqutUzPjM7bnBz_OGxRa2WBeg=w1280-h719-no.jpg

Hátulra beültettem némi Ludwigia brevipes-t és Limnophila sessiliflora-t (ez utóbbi ideiglenes jelleggel lesz). A fán megjelent egy szürkés penésszerű bevonat. Az anubiasokat nem tudom a helyükre nyomkodni amíg nem merül el rendesen a fa, mindig elszabadulnak. A zselés növényeken még nem látok változást, olvadást, satnyulást sem. A víz tiszta, a lilyn ma láttam egy pöttynyi zöld pontalgát.
 
Szia.
Szép lesz ez. Nálam 2-3. héten jött a barna alga, de az nem vészes, és a növények olvadása, azt tanácsolták nekem hogy ne sajnáljam a CO2-t.
Remélem téged elkerülnek az ilyen dolgok. ;)
 
Szia.
Szép lesz ez. Nálam 2-3. héten jött a barna alga, de az nem vészes, és a növények olvadása, azt tanácsolták nekem hogy ne sajnáljam a CO2-t.
Remélem téged elkerülnek az ilyen dolgok. ;)

Köszönöm, én is remélem a legjobbakat! A CO2-t nem sajnálom és bízok a bejáratott szűrőben. Majd néhány otocinclust is fogok telepíteni, azok lerendezik a barna algát :)
 
Helyzetjelentés kép nélkül: minden állat beköltözött az akváriumba. Jelenlegi lakók: fekete Neocaridinák, 3 amano garnéla, 10 amanda lazac (és a nemkívánatosak: pajzscsigák, talán kagylósrákok és cyclopsok, de ez utóbbi kettő mintha eltűnt volna az amandák beköltözésével).
Mostanra a zselés növények submersre váltottak és beindult a növekedés (a téli szünet nem tett jót, akkor nem tudtam tápozni). A kezdeti algásodás elcsendesedett a garnéláknak köszönhetően. A fa még mindig nem akar elmerülni, így még rontja képet a nehezéknek használt befőttes üveg. Elégedetten tapasztaltam, hogy az amandák végre beússzák a teret, nem csak a talaj közelében gubbasztanak, és felkapcsolt lámpánál is bátrak, feljönnek a felszínre is az eleségért! Tetszik nekik ez a berendezés? :)
Negatívum, hogy az üveg nagyon zöldül, zöld por algának tűnik...
 
Back
Oldal tetejére