• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Április 29 - Scaper's Day 2

Huh már vasárnap este....

Visszapörgettem a topikot és véres harc azért nem volt a kapitányi pozíciókért. Legalább nem lesz nagy durci :) A következő döntést hoztuk:

Scaper's Day 2 Csapatkapitányok:

@talachi
@Molnár Béla
@Piga
@letsgodisco

Ha valaki nem ér rá azon a hétvégén, akkor

@A. Kavicsos szülinapos kolléga lesz a beugrós kapitány

Április 9-ig most a ti feladatotok lesz, hogy 2 segítséget válasszatok magatok mellé. Több nem lehet. A korábbi példából kiindulva ez az a létszám ami valóban hasznosan tud együtt dolgozni egy ilyen kis akváriumon és nem zavarja egyik a másikat.

A topik még nyitva van a következő napokban a segítők jelentkezésére.

Ha egy csapat megvan kérlek írjátok be a csapatkapitány és a két segítő nevét.
Ha vasárnapig nem sikerül csapatot építeni, akkor az a kapitány kiesik. Legyen egy kis motiváció a teljes létszámra. És a beugrós kapitányra hárul az építés feladata. Ha ő sem jár sikerrel, akkor az a csapat kiesik.

Az építőkön kívül örömmel látunk 2-3 vendéget akik segíthetnek, nézelődnek, jól érzik magukat :) Tehát össz 15 fő.

Jó szervezkedést várjuk a csapatok névsorait :)
 
Sziasztok!


@A. Kavicsos szülinapos kolléga lesz a beugrós kapitány


Köszönöm a megtisztelő bizalmat!
Remélem mihamarabb összeállítják a kapitányok a csapatukat!
Mindenkinek jó egészséget addig is!
Ha netán mégis úgy alakul ugrásra készen várom a helyettesítési lehetőséget!

Ellenkező esetben szívesen segítek az összes csapatnak bármiben!

Jó kertészkedést !

A.ttila
 
Utoljára módosított:
Jupii!
Köszi megint a lehetőséget! Nagyon örülök!

Így elsőre a két választottam @eMZé @Mardifunk lenne.

Még velük nem dumáltam meg, de gondolom benne lennének! Ha visszajeleznek majd megerősítem, hogy mi leszünk egy csapat.
 
Utoljára módosított:
Jupii!
Köszi megint a lehetőséget! Nagyon örülök!

Így elsőre a két választottam @eMZé @Mardifunk lenne.

Még velük nem dumáltam meg, de gondolom benne lennének! Ha visszajeleznek majd megerősítem, hogy mi leszünk egy csapat.
na, ebből a csapatból megint egy gyengébb köves setup várható :D alga nélkül tegyétek már össze légyszi, hogy lehessen fotózni, ne úgy, ahogy mi építünk bent.
 
Na, bakker, erről úgy néz ki, lecsúsztam, gyakrabban kellene látogatni a fórumot...:banghead:

Ha még lehet jelentkezni, csapattagnak szívesen jönnék valahova, ha más nem, beugrónak, ha valaki mégse tud részt venni....
 
Egy gyors összefoglaló az eddigiekről:

Kapitánynak(max.4 fő lehet) jelentkezett: Molnár Béla, letsgodisco, talachi, Molroth, Piga és A.Kavicsos(tiszteletbeli, szülinapos, beugrós, tartalék, helyettes!)
Csapattagnak(max.8 fő lehet) jelentkezett: matrai, Molroth, Etele, ideoda, Mardifunk, eMZé, Joci01.14, Evereka, Dukenukem, Scar, A.Kavicsos és hnorbi
Kisegítőnek(max.2-3 fő lehet): Luigi13, star67, ideoda, porsolyka, Dukenukem, A.Kavicsos, baropeter, hnorbi

No, kérem alássan, eleddig belőlük lehet válogatni! Meg persze lehet még csapattagnak, illetve kisegítőnek jelentkezni, hogy a kapitányok tudjanak miből meríteni!;)
 
Back
Oldal tetejére