• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akváriumban használható ragasztók

Mi a tökéletes modja a pillanatragasztó tárolásának? Vettem pár hete GA ragasztót, de első használat után kinszevedések árán tudtam újra használni. Ma újra akartam, de kb a pöcök részét tövig kellett vágni, hogy meginduljon a ragasztó...ezzel csak az a gond, hogy most a kupakot nem lehet visszatenni....

Beletettem egy befőttes üvegbe, így le van zárva és nem is dől el....

Mi a modja annak a tárolásnak, hogy később is lehessen használni mert igy nagyon sokba kerül ha kb ki is dobhatom....
 
Mi a tökéletes modja a pillanatragasztó tárolásának? Vettem pár hete GA ragasztót, de első használat után kinszevedések árán tudtam újra használni. Ma újra akartam, de kb a pöcök részét tövig kellett vágni, hogy meginduljon a ragasztó...ezzel csak az a gond, hogy most a kupakot nem lehet visszatenni....

Beletettem egy befőttes üvegbe, így le van zárva és nem is dől el....

Mi a modja annak a tárolásnak, hogy később is lehessen használni mert igy nagyon sokba kerül ha kb ki is dobhatom....
Cianoakrilát alapú raginyót a hűtőszekrényben tartok. Ott nem köt bele olyan hamar a tubusba. 😉
 
Mi a tökéletes modja a pillanatragasztó tárolásának? Vettem pár hete GA ragasztót, de első használat után kinszevedések árán tudtam újra használni. Ma újra akartam, de kb a pöcök részét tövig kellett vágni, hogy meginduljon a ragasztó...ezzel csak az a gond, hogy most a kupakot nem lehet visszatenni....
Ezzel én is így jártam nyáron... pár nap alatt használhatatlan lett. Sokat nem alkottam még ugyan akváriumban, de életem során eddig elnyomtam legalább 100 tubus pillanatragasztót. A legtöbbel nem volt ilyen gond.
Az utóbbi időben super attackot, istat és soudalt használtam, egyikkel sem volt ilyen gond. Javaslom mindenkinek a Soudal-t. ilyen jó (és olcsó) pillanatragasztót még nem láttam eddig. És nem szárad be hűtés nélkül sem :)
 
Javaslom mindenkinek a Soudal-t. ilyen jó (és olcsó) pillanatragasztót még nem láttam eddig. És nem szárad be hűtés nélkül sem :)
Ezt megerősíthetem. Csak az a baj, hogy itt vidéken nincs biztos forrásom hozzá. 🙄 Egyszer beleszaladtam, megvettem a bolti készletet(10db), azóta sem hoztak ebből a fajtából...
 
Sziasztok!
Ha eltört a rotor a mágnes közepén áthaladó műanyagnál és ezért a két végét szét lehet húzni, mivel lehetne összeragasztani ami birja a vizet és a rázkódást? Fbs-el próbáltam 2 napig bírta.
Köszi előre is!
 
Sziasztok!
Ha eltört a rotor a mágnes közepén áthaladó műanyagnál és ezért a két végét szét lehet húzni, mivel lehetne összeragasztani ami birja a vizet és a rázkódást? Fbs-el próbáltam 2 napig bírta.
Köszi előre is!
Én pillanatragasztóval oldottam meg...
 
Sziasztok, seachem szilikon ragasztót használnék dekor ragasztáshoz, kiegészítve dekor pillanatragasztóval. A szilikon mehet közvetlenül fa-fa fa-kő dekorok közé? Nem kell közé filter darab/vatta korong darab stb? Tudom ez lassabban köt, ezért is egészíteni ki pillanatragasztóval.
 
Back
Oldal tetejére