• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA Póló

Sziasztok!

GA. fehér, ADA. fekete 1-1 re bejelentkezem. Közepesen párnázott kocka hassal 107 Kg. xxl- kell vagy elég az xl változat :lol: ?
 
ADA 1db XXL sötétebbik színű

Ha lesz GA poló abból is XXL , ha ingpoló az még jobb azt munkahelyen is lehet hordani :)
Ha nem muszáj akkor ne fehér legyen a GA poló se :D (az nem megy a szemem színéhez :D )

Köszi
 
Az én szemem színe meg változik... a kék, zöld és szürke színek keveréséből. :cool:
Ilyen póló van? :shifty:
 
Valami fejlemény a pólókkal kapcsolatban? Lassan pulóverben kell gondolkodni ;)
 
A pólók rajta vannak a rendelési listán ;)
Hamarosan véglegesítünk egy nagyobb ADA rendelést. De sajna kb.2 hónap, mire befut.
 
Nigro said:
A pólók rajta vannak a rendelési listán ;)
Hamarosan véglegesítünk egy nagyobb ADA rendelést. De sajna kb.2 hónap, mire befut.

Akkor azt már csak karácsonyra rendelem meg. :D
 
És csak halkan mondom remélem a szomáliai kalózok nem olvassák az akvakertészt, különben karácsonyra sem lesz ;)
 
Jelentem intéződik a dolog. Berendeltünk 64 pólót, ez remélhetőlleg fedezi majd az igényeket.
Előreláthatólag 5500-6000 ezer forint lesz a póló mire ideér hozzánk. (Japánban 5000Ft)

Ha felrakják a hajóra a cuccainkat már okosabb leszek. Akkor véglegesíthetjük kinek mi kell és mit szeretne befoglalni biztosra.
 
Érdeklődöm póló ügyben. Ha jól láttam a szállítmánnyal megérkezett, viszont a G. A. honlapján nem láttam. Elkeltek volna???
 
jó papp said:
Érdeklődöm póló ügyben. Ha jól láttam a szállítmánnyal megérkezett, viszont a G. A. honlapján nem láttam. Elkeltek volna???

Szió, az a helyzet, hogy az ADA szállítmány szállítása intéződik. A csúszások és a nyári leállások miatt október vége november elejére várjuk a beérkezést.
A jó hír viszont hogy jönnek. Már csomagolják őket. De nem késtél le semmiről.
 
Póló ügyben egy ideje nem írtam.

Természetesen megérkeztek a pólók, fehérek, feketék összesen vagy 64 darab.
5800 Forint lesz az ára a vámolás után. Per pillanat dokumentum pótlásra várunk mert a ruházat importja kicsit macerás.
Remélem 1-2 hét és lerendeződik ez is.

Tehát aki pólót szeretne lassan találja ki, mert a limitált készlet miatt hamar el fog menni.
Az előzetes vételi szándékokat csak jelzés értékűnek vettük. Az árak függvényében kérlek jelezzétek az info kukac Green Aqua pont hu címre, hogy milyen méret kellene.
Így ha megérkezik egyeztetés után szállítjuk.

ADA T-shirt White S 4
ADA T-shirt White M 6
ADA T-shirt Gray print on White L 8
ADA T-shirt White LL 8
ADA T-shirt White 3L 6
ADA T-shirt Black S 4
ADA T-shirt Black M 6
ADA T-shirt Black L 8
ADA T-shirt Black LL 8
ADA T-shirt Black 3L 6
 
76_Gazoa.jpg


Így néz ki. ;)
 
Back
Oldal tetejére