• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA IAPLC 2009 könyv

viktorlantos

Alapító
Admin
A most érkező ADA szállítmánnyal érkezik 20 darab ebből a kiadványból.
Persze a szerencsés HAC dobogósok ingyen hozzájutnak (nekik postázzuk majd), de a többieknek akit érdekel érdemes lecsapni rá.

Hogy miért?

- Iszonyat mennyiségű akvárium szerepel a könyvben.
- Gyakorlatilag a top27 akváriumon kívűl nem nagyon lehetett látni, milyen a többi közel 1300 akvárium.
- Remek inspiráció a jövőbeli akváriumokhoz
- Limitált kiadvány általában tart ameddig tart, sosincs untánnyomás. Valószínű nálunk is most lesz előszőr és utoljára
- 138 oldal (ebből 108 színes a többi ff) eddig a legjobb Contest Book az összes közül

Az ára 5590 Forint lesz.

Emlékeztetőül néhány fotó a saját példányomról:

4108546927_632761c165.jpg

4108547841_fb03f77931.jpg

4108548563_a13a20c854.jpg
 
Kellemes meglepetés ért a heten Csengettek,a párom gyanúsan ugy csinált,hogy nem halja csengetést.Meg mérgelődtem is,miért nekem kell kimenni,bontom ki a csomagot,és benne a 2009+2010 es kiadás!:):ROFLMAO:öröm és boldogság!Így 2009-töl 2013-ig meg van az utóbbi évek kiadásai!Van mit lapozgatnom,már csak egy nagyító kéne)vagy egy szemüveg):pompous:.
 
Így egyben azért tényleg jó kis inspiráció halmaz. A boltban is megvan egy nagyobb sorozat, nagyon pöpec.
 
Így egyben azért tényleg jó kis inspiráció halmaz. A boltban is megvan egy nagyobb sorozat, nagyon pöpec.
Lehet rendelni 2001-2005-ig,ezeket meg beszerzem.De 2006-2008 nem beszerezhető!Kiväncsi vagyok a korábbi kiadásokra.Tiszta inspiráció.Azt mär eszre vettem,hogy pár aki egy korábbi scape átdolgozott mása!Pár eV és sokan nem is emlékeznek rá,aztán meg dicsérik a mäsolot,hogy milyen kreatív:confused:.
 
Back
Oldal tetejére