• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Status
Not open for further replies.
Közben már a németekhez is megérkeztek az első példányok

Web_Front_Moon_zps12b42de2.jpg


In_Sito_Moon_web_zpsea36feb6.jpg


Fotó: Christian Witt
 
ezt a tükör dolgot sehogy se tudom hova tenni... olyan mint egy szééééép, nyomtatott műháttér. hogy a frászba jutott oda az ADA, hogy ez jó ötletnek tűnt? egy íbéjes másolaton még talán érteném..
 
Engem sokkal jobban zavar, hogy a mist akril miatt olyan mintha 2 anyagból lenne a világítás és az akvárium. Nagyon elüt tőle.

De a tükör állítólag jó hatással van a fény terelésre. Hátulra nem szökik annyi fény így az akváriumnak is más hangulata lesz.
Én is a tükör nélkülire voksolok.

Moon_Logo_web_zpsb08cb511.jpg


10943774_782717181794791_6664023358104705837_o.jpg
 
Nekem mondjuk a mart üveg feeling bejön bár tényleg nem olyan légies mint a "régi"
 
Nézzétek a jó oldalát: oldalra és hátra nem vakít.
...igaz, szemből nézi az ember a legtöbbet...:whistle:
 
Én meg alig várom ,hogy meg érkezzen az ADA451-es lámpa az ADA-s nanomhoz és összerakva le fotózzam.
 
Utoljára módosított:
ezt a tükör dolgot sehogy se tudom hova tenni... olyan mint egy szééééép, nyomtatott műháttér. hogy a frászba jutott oda az ADA, hogy ez jó ötletnek tűnt? egy íbéjes másolaton még talán értené

De a tükör állítólag jó hatással van a fény terelésre. Hátulra nem szökik annyi fény így az akváriumnak is más hangulata lesz.
Én is a tükör nélkülire voksolok.

Amúgy nekem sem tetszik, de jó lehet az akváriumban matatásnál, hisz' ez mégsem egy függesztett lámpa, amit feljebb húzol. A kezed meg befér előtte.
Cserébe plusz egy takarítandó felület...
 
Sziasztok!

Mik a hosszútávú tapasztalatok ezzel a lámpával kapcsolatban? Gondolok itt arra, hogy mennyire csökken a fényerő 2-3 év után? Kérdezem ezt azért mert gondokodom egy használt 601es 45cm-es megvételén :)
 
Szia!
Az enyém (451, 45cm) ősszel lesz négy éves, szemmel látható teljesítmény csökkenést nem tapasztalok. Nem hiszem, hogy méréssel más lenne az eredmény.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére