• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech 72L első akvárium

SzRudi

Új regisztrált
Sziasztok!

Még nem vezettem naplót, de úgy gondoltam szívesen összeírnám magamnak, hogy hogy haladtak eddig a dolgok és meglátom mi lesz még ezután. Ha közben bárki beleolvas és tanácsokat, ötleteket is kapok annak persze csak örülök és köszönöm.

Régóta motoszkált már bennem, hogy kellene egy akvárium, de sohasem volt igazán erős a késztetés. 2016 december elején kaptunk egy 25 literes akváriumot egy xifóval és egy hím guppival, ez indította végül be a dolgot, elkezdtem utánaolvasni és két hét alatt kiolvastam mindent amit találtam a neten. A lakásban két hely volt ami szóbajöhetett, de az egyiket hamar elvetettük, tehát maradt egy fix méretű pont, így december 20-án meg is vettem a 72 literest ami oda a maximum méret. Mivel a méret adott volt innentől, ebbe próbáltam beleférni az állatokkal és növényekkel, szóval újabb sok-sok olvasás következett arra a két hétre míg az akva vize indult.

Továbbiakat egy következő bejegyzésben.

Rudi
 
Szia ! Választottál már felszerelést? Ha nem akkor előszőr a fórumon kérd ki a véleményüket a profiknak (én nem vagyok az, De azért én sem vagyok hülye hozzá) nehogy úgy járj mint én megvettem egy nagyon jól kinéző szűrőt aztán dobhártyám ki mert nagyon hangos volt !


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Igen, köszi, megvan már minden! Volt cserélve is pár dolog a kezdetek óta. Nem dobozos szett, de nem is teljesen összeválogatott, hiszen nem értettem hozzá és annál türelmetlenebb voltam, hogy mindent tudjak előre :D Ennek persze megvan az az ára, hogy le kell cserélni pár cuccot, de sohasem kezdeném el, ha mindent akarnék tudni. Eddig úgy néz ki nagyon nem nyúltam mellé, de persze nem tökéletes minden és mindig van hova fejlődni.

Folytatás következik. :)
 
Back
Oldal tetejére