• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 360 liter kialakítása

Ma volt egy 50% vízcsere, 150 ppm re visszasózott 6,8 pH vízzel, holnap nem lesz co2 megnézem hogy alakul. Az amanok kitakarítottak, bogarásznak de a bedobott spirulina tabblettára rámentek.

Tapatalkkal küldve az én E2303 eszközömről
 
Amit még észrevettem, hogy a szűrőcsőben rengeteg "lerakódás" van, ami jót jelent.... Ügyes kis bacik. A stability felülmúlta az elvárásaimat, korábban nitrivacot használtam de ilyet nem tapasztaltam ennyi idő alatt

Tapatalkkal küldve az én E2303 eszközömről
 
Ott elöl gondoltam, kicsit már keveredik is! Később könnyebb lenne a dekorhomokot tisztítani...
Az akváriumomban kialakított la plata homokos részre a lakók folyamatosan ráhordják az Amazonia powdert. Úgy döntöttem, hogy ki kellene szedni a homokot és amazóniát raknék a helyébe, vékonyan, növény nélkül... Hogyan lehet ezt? Kösz a tanácsokat!

Tapatalkkal küldve az én E2303 eszközömről
 
Az akváriumomban kialakított la plata homokos részre a lakók folyamatosan ráhordják az Amazonia powdert. Úgy döntöttem, hogy ki kellene szedni a homokot és amazóniát raknék a helyébe, vékonyan, növény nélkül... Hogyan lehet ezt? Kösz a tanácsokat!

Tapatalkkal küldve az én E2303 eszközömről
Hát azt nehéz kivédeni, még támfalakkal is... Én úgy csinálnám, hogy slaggal elkezdeném leszívni az egészet az üvegtől indulva és a mostani Amazoniánál (a kövek vonalánál) hagynék kb. 1-2 cm széles sávot, hogy ne dőljön össze az építmény, ott csak a tetejéről szívnék le egy kicsit és csak rászórnám az új talajt.
 
Spirulina tabival óvatosan, pikk-pakk rászoknak a takarítók, és akkor már csak azt kajálják, szarnak az algára. :)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére