• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos [2013. Dec 15 ] HAC 2013 díjátadó ünnepség (Törökbálint)

viktorlantos

Alapító
Admin
Idén picit később, viszont annál hangulatosabb helyen várunk majd mindenkit a díjátadó alkalmával.

A Green Aqua utcájában lévő Like bisztró, kávézó, pizzériában tartjuk az eseményt, ahol mindenki a vendégünk egy bemelegítőre :)

Hangulatos hely, remek alkalom egy találkozásra és egy kis ünneplésre.

A hely limitált, kb 30-40 embert tudunk befogadni. Gyertek, szuper lesz! :)

A pontos időpont 2013.12.15 Vasárnap 15:00.
 
Nehogy azt hidd. Nekem kell majd átvinni a nyereményeket a Like-ba :D Ez a bemelegítés. :LOL:

segítek. kölcsönkérem a nyomdából a molnárkocsit (el tudom hozni bkv-n is), legurijjuk a cuccot a lejtőn, a megmaradt időben meg legurítunk valamit :D
 
a LIKE Bisztró belülről:

1502513425781643496.jpg
 
Parkolás ügyben azon gondolkoztunk hogy a csapat egy része a GA-nál parkolhat. Onnan 200 méter séta a hely a puccos negyedben :)
Szóval autókat el tudjuk tenni nem gond.
 
nyilván, de én ott se leszek, itthon meg durroghatok, nem? :D

Durrogni lehet, csak ne a fórumon :)

A hely szerintem elegáns és szép. Jó hangulatú. Gyakran zárjuk ott a napot egy jó kávéval. :)
Szerintem ha nem lennének ilyen helyek a városban szegényebb lenne a környezet. Teljesen mind1 ki üzemelteti, kinek a pénze van benne.
A TV-t én sem nézem nem bírom a bulvárhype-ot, meg az ostoba progam kínálatot :) De beülni egy hangulatos helyre barátokkal hidd el nem vált ki belőled sem ilyen érzelmeket :)

Nah hely téma ezzel lezárva :)
Aki szeretne jönni jöjjön, jelentkezni lehet, még van 2 hét.
Egy hangulatos évzáró lesz. És a vasárnap miatt talán többen is ráérnek majd.
 
Back
Oldal tetejére