• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 2 - Level

Próbáljátok feszegetni a határokat. Most hogy kezetekben van a hordozható nap :) Én biztosan kipróbálnám mit csinálnak a növények ha közel 2x ennyi fényt kapnak.
Mondjuk 4 cső 9 órában és közte a másik 4 4 órában mondjuk 2 hétig. Tényleg izgi lenne látni hogy a fényéhes növényekből mi lenne.
 
Elképesztő milyen színáradat van az akváriumban,na meg az a monte carlo :eek:,lesz mit kivágni 2-3 vödör :ROFLMAO:
Nagy gratula hozzá (y)(y)(y)
 
Próbáljátok feszegetni a határokat. Most hogy kezetekben van a hordozható nap :) Én biztosan kipróbálnám mit csinálnak a növények ha közel 2x ennyi fényt kapnak.
Mondjuk 4 cső 9 órában és közte a másik 4 4 órában mondjuk 2 hétig. Tényleg izgi lenne látni hogy a fényéhes növényekből mi lenne.

Mindenképpen kipróbáljuk, csak előtte beszerzünk egy nagy teljesítményű bozótvágót.;)
 
Nagyon szép aki, nálam a top 10ben vagy azok közül amiket eddig láttam :) nem volt nehéz abba a talajba a gyepnövényzet sűrű ültetése? Nekem állandóan fellebegett amikor csipesszel próbálkoztam ezért én nem is szedtem szét de így tényleg sokkal jobban néz ki respect!
 
Nagyon megtisztelő, köszönöm. Nem mondom hogy egyszerű, de gyakorlással rá lehet érezni. Érdemes rászánni az időt, mert három hét alatt kész a gyep. Persze nem győzöm hangsúlyozni, a Kedvesemé az érdem, Ő követte el az ültetést (és a nyírást is)
 
Helyzetjelentés.

Az összes növény (még a legigényesebbek is) durván beindultak, nem győzzük kaszabolni. (Lásd: ingyenes növények);) Lassan kezdi azt a formáját mutatni, amit az elején elképzeltünk.
Persze sok apró finomítás kell még!

Készülünk egy nagy Monte Carlo nyírásra, mert már nagyon vastag.

P1300219 by Luigipapa13, on Flickr

P1300192 by Luigipapa13, on Flickr
Most erre most hat ohmmm,nem is tudom mit irjak: Eszmeletlen fantasztikusan bejovos ez az akvarium nagyon nagy gratula a kertesz(ek)nek akik gondjat viselik [emoji6]
 
Back
Oldal tetejére