• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 120 literes növényes

lassan egy hónapja regisztráltam és azóta hatalmas fordulatot vett az akváriumom megjelenése! 😊
- a hygrophila difformist naponta-kétnaponta nyírni kell, ő a leggyorsabb... 😊
- rotala vietnam hra is beindult és kezd narancsos árnyalatot felvenni...
- a pogo lassan de biztosan növekszik, kb 1-2 centit nőtt egy hét alatt.
- és a parvula is nagyon beindult, egyenlőre még csak a talajban terjeszkedik, de ha marad ez az ütem, akkor 1-2 hónap múlva már gyönyörű összefüggő gyepem lesz! 😊
- alga meg szinte egyáltalán nincsen! 😊😊😊😊😊😊
hosszú utat tettem meg idáig, sokáig azt hittem, hogy nekem soha nem lesz szép növényes akváriumom... köszönöm nektek, nagyon sokat segítettetek és rengeteget tanultam tőletek az elmúlt hónapban... 😊👍
Nagyon gratula. Nagyon szép már. Megérte hallgatni cs_z-re. Megszűnt az alga is. Felbuzdítottál és neki állok átépíteni a 180 literesem.
 
Nagyon gratula. Nagyon szép már. Megérte hallgatni cs_z-re. Megszűnt az alga is. Felbuzdítottál és neki állok átépíteni a 180 literesem.
köszönöm az elismerő szavakat! 😊
az a helyzet, hogy nagy szerencsém van ezzel az akváriummal. kéthetente max 1 óra a karbantartás, alga egy éve már szinte semmi. kezd már egy kicsit unalmas lenni, úgyhogy új kihívások után nézek, hamarosan lecserélem egy 240 literesre... 🤣
 
vettem adaptert a szűrőhöz ugyhogy végre meg tudtam tisztitani az üveg ki és befolyókat. sajnos sikerült tartanom az 1 pucolás 1 törés átlagomat 😱 ugyhogy most egy fém skimmer várja a következő töréstesztet... 🤣
előre lilaeopsis brasiliensist ültettem, sokkal lassabban nő mint a parvula és ahelyett hogy zöldülne, pirosodnak a levelei...
szerintetek ez miért van??? 🤔

2F077116-5605-4301-9A03-063396E6C3D8.jpeg
 
Back
Oldal tetejére