• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Növényraktár

Átrendeztem az akváriumot.
Kipakoltam mindent csak az állatokat nem.
DSC_2647.jpg
Azok ott üres csigaházak.

DSC_2651.jpg
Itt még csak a fák vannak bent.

DSC_2652.jpg
Ennyi Helena csiga lett. Rajtuk kívül nincs más csiga. Kellene szereznem kajának való csigát nekik. Nem hittem volna,hogy lesz csigamentes akváriumom,de eljött ez a nap is.
 
Egy neonhallal kevesebb van mint volt.
A Lagenandrát 5 tőre szét tudtam szedni, márciusban lett ültetve. A HM bokrokból tudtam az előtérbe ültetni, majd meglátom milyen lesz, a harcsák turkálnak ezerrel.
A rendezkedés miatt tettem a vízbe Prime-t és Pristine-t, baktériumot is adagoltam kicsit.
 
Kicsit algásodnak a növények. Lejjebb veszem a világítási időt 1 órával és jobban odafigyelek a tápozásra.
Ma volt szűrőtakarítás(a csöveket majd jövő héten). Jelenleg Rc/Sakura/Red rili/Vadas garnéla éldegél az akváriumban. Rilik azért, mert volt egy Black rili garnélám amit a régi akvárium felszámolása miatt tettem a piroskák közé. Most a szűrőben találtam egy rili-t, ami nem fekete, hanem inkább kékes színű volt. Kezd tarka lenni a csapat, mi lesz itt?
 
A Májusi akváriumba hoztam 7 db Oto-t, de a Black Molly-k elkezdték csipkedni őket, ezért ide kerültek át. Az itteni Molly-k amiket Ezüst Molly-ként vettem(de inkább a Vitorlás fogaspontyocskákra hasonlítanak, valószínű kereszteztek őket), szóval a nőstény elég szépen felfújta magát, úgy nézett ki mint a hím amikor udvarol. A Black Molly-k pedig eleinte bújkáltak, de most már szépen úszkálnak mindenfelé, az ezüstök pedig oda se bagóznak rájuk.
 
Szia nálad is! :whistle:
Megkérdezhetem, hogy középen az előtérben, a HM-ek között micsoda az a kis piros növény? Nagyon bevonzza a tekintetem :geek:
 
A Májusi akváriumba hoztam 7 db Oto-t, de a Black Molly-k elkezdték csipkedni őket, ezért ide kerültek át. Az itteni Molly-k amiket Ezüst Molly-ként vettem(de inkább a Vitorlás fogaspontyocskákra hasonlítanak, valószínű kereszteztek őket), szóval a nőstény elég szépen felfújta magát, úgy nézett ki mint a hím amikor udvarol. A Black Molly-k pedig eleinte bújkáltak, de most már szépen úszkálnak mindenfelé, az ezüstök pedig oda se bagóznak rájuk.
Tudtam hogy valahol olvastam
https://akvaristalexikon.hu/akvariumi_halak/elevenszulok/poecilia_latipinna.html
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére