• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Zselici részlet

A CBS-ek melyikben vannak? Nem is rémlik hogy láttam őket mikor lent voltam nálad... eldugtad őket nehogy lopjak belőlük? ;)

Nem csinálsz egy általános naplót a sok egyéb akváriumnak?
Nem akarom ezt a topic-ot szemetelni a nálad készült képekkel.
ezek pl. a fent említett akváriumról (Csilla akváriuma) készült. ;)
P1530104.jpg
P1530122.jpg
 
Utoljára módosított:
A CBS-ek melyikben vannak? Nem is rémlik hogy láttam őket mikor lent voltam nálad... eldugtad őket nehogy lopjak belőlük? ;)

Nem csinálsz egy általános naplót a sok egyéb akváriumnak?
Nem akarom ezt a topic-ot szemetelni a nálad készült képekkel.
ezek pl. a fent említett akváriumról (Csilla akváriuma) készült. ;)
View attachment 88357
View attachment 88358
De jo kepek. A crs-eket egy hete vettem kb, igy nem lathattad. De mivel van nalunk sajat szobad barmelyik hetvegen becsatlakozhatsz.
Gondolkoztam egy osszesito naplon valami halas szobakent de abban nem hogy epito jellegu kommentek se lennenek, de csak siman kep hullamokat tartalmaznanak. Nyugodtan betolhatod ide ha gondolod.
Szerk: Nem crs hanem cbs, de mar mindegy mert kinyirtam oket.
 
Utoljára módosított:
De jo kepek. A crs-eket egy hete vettem kb, igy nem lathattad. De mivel van nalunk sajat szobad barmelyik hetvegen becsatlakozhatsz.
Gondolkoztam egy osszesito naplon valami halas szobakent de abban nem hogy epito jellegu kommentek se lennenek, de csak siman kep hullamokat tartalmaznanak. Nyugodtan betolhatod ide ha gondolod.
szerintem mehet egy halas szoba napló. A nagy akvárium megérdemel egy sajátot. A többi meg mehetne egy gyűjtőbe. Szerintem azért ott is lesznek azért érdemi hozzászólások, főleg ahogy alakulgatnak a dolgok.
Az én naplómban sincsenek érdemi kommentek (igaz @tsokee ?), de jó hogy van hova szórni a képeket... ;)

szerk: látom megittad a mai söradagod: crs=cbs :D
 
Back
Oldal tetejére