• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Zselés növények tárolása

Cucuka1998

Kertész szaki
Sziasztok!

Rendeltem Tropica zselés növényeket, tegnap jöttek meg. Vannak köztük nagy fényigényűek, nem mertem berakni őket az akváriumba, mert 3 napig nem leszek itthon, és nem kapnának világítást.
Elvileg el lehet tartani őket a dobozukban egy ideig, a kérdésem az lenne, hogy így is világítani kéne őket, vagy ilyenkor elég nekik a napfény? Vagy ha betenném őket az akváriumba, de 3 napig nem kapnak fényt, az nagy gond lenne?
Előre is köszönöm a válaszokat! :)
 
Sziasztok!

Rendeltem Tropica zselés növényeket, tegnap jöttek meg. Vannak köztük nagy fényigényűek, nem mertem berakni őket az akváriumba, mert 3 napig nem leszek itthon, és nem kapnának világítást.
Elvileg el lehet tartani őket a dobozukban egy ideig, a kérdésem az lenne, hogy így is világítani kéne őket, vagy ilyenkor elég nekik a napfény? Vagy ha betenném őket az akváriumba, de 3 napig nem kapnak fényt, az nagy gond lenne?
Előre is köszönöm a válaszokat! :)
Hagyd a dobozba. Nem kell megvilágítani, elég ha az ablakpárkányra teszed, ha van belül, így elég fényt kap vagy ha nincs párkány akkor közel az ablakhoz, de akkor vedd le a fehér műanyagborítást róla, hogy kicsit jobban érje a fény. Semmi baja nem lesz.
 
Back
Oldal tetejére