• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Zordon

A fentiek, az elmúlt időszak történései.
Egész jó állapotban van. (magamhoz képest)
Most legutóbb az előtérből eltüntettem a ricciat.
Stau és más moha lesz helyette.
Némi ecsetalga és fonal a fákon felüti néha magát, de kezelhető.
A képek pocsékak, de élőben egész jó!

Nagyon szépen helyrejött az akva! A Ricciával sem volt rossz. Szépek a növények! (y)
 
Leporolom a naplómat, (mivel csatlakoztam a felhíváshoz).
Igazából sosem voltam elégedett, azért hagytam ki a posztokat.
De ennek is van tanulsága, ha az embernek nincs elég erőforrása, ideje az akváriumra az ilyen lesz mint az enyém.
Teljesen nem engedtem el a dolgot, igyekszem elfogadható állapotban tartani.
Remélem egyszer elérem azt, hogy olyan legyen amilyennek szeretném.
 
November óta nem megy bele a CO2.
(aki eddig segített a 2 kg palackom töltésében az már nem tud, nem találtam új forrást még)
Túl sok a hal, azt tudom.
Ez egy állandó küzdelem, főleg a kisfiammal, aki egyetlen guppi vagy mollitól is nehezen válik meg.
Küzdök a fonal és szőr meg az ecsetalgával.
Kaparom, tekerem, csipkedem...
Kb egy hete carbozok (napi 8 ml).
Egyelőre így próbálom kihozni belőle, ami futja.
 
Utoljára módosított:
Ez egy állandó küzdelem, főleg a kisfiammal, aki egyetlen guppi vagy mollitól is nehezen válik meg.
Ha tartos megoldast szeretnel, menj ki a Dunahoz egy DIY rak csapdaval es 1 kifogott peldanyt tegyel be az akvaba. Merettol fuggoen rovid vagy kozepes tavon elintezi neked a halpopulacio gyeritest es a fiad is tanuja lehet a termeszet teljes korforgasanak. :D Ha megfelelo szamura fogyott az allomany, attol fuggoen, hogy milyen fajta rakot fogtal vissza is eresztheted vagy elfogyaszthatod (erre nagyobb az esely, mert a cifrarak [Orconectes limosus] mar elpusztitotta az oshonos [Astacus] fajok nagy reszet a Dunaban).
 
Ha tartos megoldast szeretnel, menj ki a Dunahoz egy DIY rak csapdaval es 1 kifogott peldanyt tegyel be az akvaba. Merettol fuggoen rovid vagy kozepes tavon elintezi neked a halpopulacio gyeritest es a fiad is tanuja lehet a termeszet teljes korforgasanak. :D Ha megfelelo szamura fogyott az allomany, attol fuggoen, hogy milyen fajta rakot fogtal vissza is eresztheted vagy elfogyaszthatod (erre nagyobb az esely, mert a cifrarak [Orconectes limosus] mar elpusztitotta az oshonos [Astacus] fajok nagy reszet a Dunaban).
Jó ötlet!
:)👍
Erre még nem gondoltam.
Nekem az jutott az eszembe, veszek egy bettát.
Gondolom az is szelektálna rendesen.
Kezdő koromban egyszer már voltam ilyen "felelőtlen".
A nőstény szépen levadászta őket, de a nagyobbacskákat nem bírta megenni, az a hím jutalma lett...
 
Back
Oldal tetejére