• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Zöld Vulkán

Pirosas színt sikerült elérnünk Chihirossal is, de nem a wallichii-nél, ott EZ volt kb, amit sikerült kihoznunk. Látszik, hogy a reineckii azért pirosas. A wallichii-vel Henrik is küzdött, hogy pirosodjon, szóval nem biztos hogy csak a fény lehet gond. :)
Francba....😩 sebaj. Most ezek boldogok. Par honap mulva meg rakok bele mast. Rotalat is kiprobalom. Abbol is vannak szinesek.😁
 
Felreertitek. Nem reklamalok es nem panaszkodom. A wallichi fejlodik, no egeszseges, csak mar nem rozsaszin. Tenyeket allapitottam meg. Orulnek ha rozsaszin lenne de nem az.🙃
A vulkan zold akar maradni. En meg kiserletezni szeretnek. Meg mindig zoldfulu vagyok es szeretnek sok-sok novenyt meg kiprobalni, megfigyelni.
Es nem csinalok egy piros akvariumot!:mad::ROFLMAO:
 
Felreertitek. Nem reklamalok es nem panaszkodom. A wallichi fejlodik, no egeszseges, csak mar nem rozsaszin. Tenyeket allapitottam meg. Orulnek ha rozsaszin lenne de nem az.🙃
A vulkan zold akar maradni. En meg kiserletezni szeretnek. Meg mindig zoldfulu vagyok es szeretnek sok-sok novenyt meg kiprobalni, megfigyelni.
Es nem csinalok egy piros akvariumot!:mad::ROFLMAO:
Jóvanna, @Zuzmi , ha Te zöldfülű, akkor én akvakopasz vagyok. 😂
Mellesleg egy piros aksiban ütősebb lenne a kagyló dekor. :whistle:
 
Sziasztok.
Gyors helyzetjelentes.
A wallichi kezdi osszeszedni magat. Tapozok, piritok, co2-zok mint allat. Na jo nem, csak tenyleg odafigyelek, hogy ne maradjon ki tapozas. Szerintem csak szokta az uj helyet, mert kezd ujra rozsaszines lenni a hajtasok vege.
Talajt csereltem, mert kicsit zoldult es mostanaban kicsit elhanyagoltam.
Es vegre lett ket petes tigris. Csodaszepek! Nincs sok golyobisuk, de azokat remelem vegig hordjak.
A kekek megszaporodtak. @bamboocha46 jovoltabol erkeztek vilaglatta garnélák. Millio darab, nagy es kicsi is. Koszonom Neked Eszter! Perfekt kis csomagolasban voltak, es meg utravalot is csomagolt mellejuk kis zacsiban. Egy sem punnyadt meg utkozben, bar a segguk kicsit befagyott. Jo lassan szoktattam oket a nalunk mar-mar tropusi korulmenyekhez. A regiek szerintem meg is orultek a verfrissitesnek,mert beindult a babygyartas. Tobb mamit is lattam azota.
Jojjon par kep.
Igy utaztak:
73991
Itt bujkal egy mami
73992
Es megegy
73993
Es ezt latom a kedvenc fotelembol
73994
 
Sziasztok.
Sajna az egyik tigrincsmami megpunnyadt. Amikor szedtem ki eppen egy planaria ragcsalta. Szuper! Remelem veletlenul talalt ra es nem o nyirta ki. Igenis hiszek benne, hogy meg tudjak olni a garnikat. Bar itt elvetve latok egyet kettot remelem nem kell beavatkoznom.
Tegnap egy kekseg is kihunyt. De mindenki mas jol van.
A homokom elkezdett cyanosodni, igy bevetettem egy kis hyperolos kezelest ahogy itt tanultam. Meglatjuk hogy sikerul.
75030
 
Back
Oldal tetejére