• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Zöld sziklás

Mit jelent a "rossz állapot", nem igazán látom fényképen, és minek köszönhető? A fotón mintha hiányoznának a megszokott mély zöld színek de az lehet a fénykép hibája is. Érdekes a bal fenti kő csupaszsága, azt nem akarja benőni a növényzet? Így kicsit olyan, mintha le akarna esni onnan.:) Továbbra is nagyon tetszik ez a "három hegycsúcsos" változat.
Fotó elkapkodott gyors kép lett.Szerintem ebből is adódik hogy a szinek nem olyanok. Ill. karbantartást is csináltam, egy kis moha csipkedéssel együtt. :/ :)
Kicsit hanyagolva is volt a nyári hónapokra így alga is be figyelt. De a CBS garnélák elkesztek szaporodni, viszont a CRS kevésbé.
A bal felső kő alapból úgy lett felrakva hogy ki álljon, olyan terasz szerűen. Csak a Riccardia nehezen akarja elfoglalni.
 
Tényleg jó? Azt hittem lefogjátok "fikázni" :)

grrr :)

Ritkán látni róla technika nélküli képet.
És a mostanin alig van garnéla. A halak viszont baromi jó kontrasztot adnak a zöld mohának. És így az arányok is picit meg vannak bolondítva.
Amikor a kis garnélák fent mászkálnak a hegyen ez a varázs elveszik :)

Most, hogy vége a nyárnak és a meleg is lassan lecseng biztosan visszaáll majd eredeti formájába. (y)
 
Szia.
Bébirépát esznek? Ez a konzerves fajta, lemosod és mehet az akiba?
Bocsi hogy kérdezem,de nagyon rácuppantak, megkóstoltatnám az enyémekkel is.
 
Jól! 1-2 év alatt előbújtak a Riccardiaból. Sokáig csipeszeltem de mára már feladtam! :)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére