• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Zöld paradicsom

A tartalék akváriumban lefialtak a galaxy-k, @Greg Filth ránézett az az akváriumra és azonnal kiszúrta. Két kicsit látam tegnap este. Ma szétszedtem a szűrőt, kb 25 garnélát és két halivadékot mentettem ki. Beüzmeletem a "szülőszoba" akasztós akváriumot, a kicsik ott nevelkednek, majd megpróbálom kipecázni a maradék galaxy-t is (ha van).
A nagy akvárium kb két hét múlva bontásra kerül, már épül az scape az asztalon.
 
A tartalék akváriumban lefialtak a galaxy-k
Most kezdjek el kardoskodni amellett, hogy az én vezércsődöröm a hunyó a dologban? :D :D Gratula a kicsikhez.
A halaidat viszed tovább az új berendezésbe, vagy oda majd másik bandában gondolkodsz? Tényleg, hol fogod őket tartani a köztes állapotban? A kölcsön-hatvanasas medencében?
Várom, hogy mit sikerül kihoznod új layoutnak, nagyon jó dekorfáid vannak. Megyek is, lecsekkolom. Ha le kell zúzni az új építményt, rám számíthatsz ;) :)
 
Most kezdjek el kardoskodni amellett, hogy az én vezércsődöröm a hunyó a dologban? :D :D Gratula a kicsikhez.
A halaidat viszed tovább az új berendezésbe, vagy oda majd másik bandában gondolkodsz? Tényleg, hol fogod őket tartani a köztes állapotban? A kölcsön-hatvanasas medencében?
Várom, hogy mit sikerül kihoznod új layoutnak, nagyon jó dekorfáid vannak. Megyek is, lecsekkolom. Ha le kell zúzni az új építményt, rám számíthatsz ;) :)
Szódát hozzál a zúzáshoz :D
A kölcsön 60as lesz az átmeneti tároló, a nagy halak valószínűleg új gazdához költöznk, de még nem eldöntött ez a rész.
 
Az egyik kishal:
4cba48b0a86f99ca8956a02622539893.jpg


És a büszke szülők:
d94fd4d9fc7cfdc2f4b6d899b9d333dd.jpg
 
Back
Oldal tetejére