• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Zátony

19685625_e15235b6eb3eed36c41b355a8c595c46_l.jpg


Átrendeződtünk. S Böszme úr nem sokkal ezután búcsúzott. Nem tudtam víz alatt tartani súlyzó kő nélkül, s lassan fél év ázás után ezt nehezményeztem neki.
Kaptam tanácsokat, hogy lehetne lenn tartani, próbálkoztam, de őszintém szólva hite hagyott lettem vele, s az egész projekttel kapcsolatban.

Az alap nem tűnt sz@rnak, s rengeteg biztatással és segítséggel végül is lett. Zátony.

Köszönet mindenkinek, még egyszer mindenkinek (y)

A Nap süssön Rátok, kedves gyerekek :D

A napló visszaért jelenidőbe, menjünk innen tovább :cool:

Ui: Böszme úr a napló indításának napján teljesen elsüllyedt szégyenében kinn az udvaron a parlagi aksiban. majd dumálgatunk egy sör mellett, mit akar jövőre :cool:
 
Eszméletlenül el van találva ez a kompozíció. Én egy snapshot jellegű fotót láttam a mestertől még HAC előtt, amin jól látszott a layout, de a versenyfotó sokkal jobban kihozza a színeket. Engem az is nagyon érdekelne, hogy készült ez a profin bevilágított versenyfotó?

Töprengek rajta, mit csinálna belőle Ozzy, ha kezébe nyomna a GA egy high-tech akváriumot...

Úgy hallottam, hogy a törökbálinti szentély új emeletén annyi akvárium lesz, hogy csak na. Én Viktorék helyében tuti rád bíznék egy layout-ot belőlük. :)
 
Töprengek rajta, mit csinálna belőle Ozzy, ha kezébe nyomna a GA egy high-tech akváriumot...

valószínű lesnék, mint a lukinyúl... :D biztos egy csomó üveg bisz-b@sz megmaradna a végén... (n) nah jó, azé' kipróbálnám ;)
 
Azt is meséld el Ozzy, hogy a tutajod kidobása és a HAC fotó közt mennyi idő telt el! 6 hét?
 
Azt is meséld el Ozzy, hogy a tutajod kidobása és a HAC fotó közt mennyi idő telt el! 6 hét?


öööö utána néztem, egészen pontosan eztet írtam @Lestgodisco kartársnak... október 20-án :X3:

összaraktam redmoorból a százast, szerintem fasza lesz... nem maradtak redmoor gallyaid véletlenül fölösbe?

:whistle:
 
nem volna hülye ötlet!

Ha bármikor komolyan felmerülne ilyen kérés/kérdés, egyrészt kurv@ nagy és méltatlan megtiszteltetésnek érezném, számos szaktárs van itt aki jobban megérdemelné mint én.

De ha mégis, Lets, ha úgy van, nem úszod meg, gyössz Te is vazze, legalább átlátod az üveg bisz-b@szokat is. :D

----

Ennyit a fantasy-ről szaktársak, haladjunk előre a szürke hétköznapok fonalalgával szegélyezett mezsgyéjén ... :X3:
 
Ha balkotasa??omolyan felmerülne ilyen kérés/kérdés, egyrészt kurv@ nagy és méltatlan megtiszteltetésnek érezném, számos szaktárs van itt aki jobban megérdemelné mint én.

De ha mégis, Lets, ha úgy van, nem úszod meg, gyössz Te is vazze, legalább átlátod az üveg bisz-b@szokat is. :D

----

Ennyit a fantasy-ről szaktársak, haladjunk előre a szürke hétköznapok fonalalgával szegélyezett mezsgyéjén ... :X3:

Es mi lenne, ha torzsgardanak lenne egy kozos alkotasa ?
 
'Stét kollegák! Rég voltam erre... a bejegyzés apropója, hogy @letsgodisco barátom járt nálam tegnap, s rálőtt párszor a Zátonyra :D
Nem versenyfotókra készültünk, ez a bennmaradt technikai eszközökből -- valamint az akvárium állapotán is -- látható.
A fekete neonok mellett már jó ideje zöld neon csapat, valamint királylazacok színesítik a képet. A jobb oldali, szűrő mögötti növénykompozíció ideiglenes,
de annyira szép az a ludwigia :rolleyes:
A rotalákat egy hete kaszáltam le, még nem rúgták ki magukat igazán.
Algásodás nem kínoz, ráadásul tegnap beköltözött Lets 6 db, tankméretű amano garnélája is. Köszönet értük (y)

20463143_fac0c5b1c84acb2f2fffc1307b744b50_xl.jpg


20462987_8c54753804646a88e9a85578761d5b34_xl.jpg
 
Jó napot, Szaktársak!

Láfj iz lájf, ahogy a költő mondja, Zátony üzemel, alga nincs, büszke vagyok a személyzetre. :)
A jobb oldali ludwigiák más szerepben folytatják rövidest... Hátsó rotala osztag elképesztő iramot diktál, most nem volt időm formázni őket fotózás előtt,
ezért a fésületlen képek, sorry.
Hátsó közép rész is átalakulóban, de hát nem sietünk sehova :cigar:
Elöl azonban megcincáltam kicsit a cuccot, gondolom ez látható....
Köszönet @letsgodisco barátomnak, hogy időt és gépet szánt a dokumentálásra (y)

20870861_b9cf067c24955c7cc7f47fc8f8e8189b_xl.jpg


20870865_a7a246f58b168d3d8f29475014cd1299_xl.jpg


20870867_9a6e115e6093e305c2d7a5ba1f54b54b_xl.jpg
 
Bakker.
Ludvigiát és a belsőt kikaphattátok volna és már mehetett is volna az IAPLC-re.
Ismétlést követelek:)
 
Bakker.
Ludvigiát és a belsőt kikaphattátok volna és már mehetett is volna az IAPLC-re.
Ismétlést követelek:)

Ludwigia megy, porszívózok, rotalát nyírok (vagy lecserélem), s ha minden klapp, egyeztetek valamelyik kedvenc fotósommal ... s már mehet is ... mennyi idő van még? :nailbiting:
 
És ezt 2 belsőszűrővel nem semmi. Heti vízcserénél takarítod őket, vagy nagyobb időközönként csak?
Gratula nagyon szép minden.(y)
 
Jó napot, Szaktársak!

Láfj iz lájf, ahogy a költő mondja, Zátony üzemel, alga nincs, büszke vagyok a személyzetre. :)
A jobb oldali ludwigiák más szerepben folytatják rövidest... Hátsó rotala osztag elképesztő iramot diktál, most nem volt időm formázni őket fotózás előtt,
ezért a fésületlen képek, sorry.
Hátsó közép rész is átalakulóban, de hát nem sietünk sehova :cigar:
Elöl azonban megcincáltam kicsit a cuccot, gondolom ez látható....
Köszönet @letsgodisco barátomnak, hogy időt és gépet szánt a dokumentálásra (y)

20870861_b9cf067c24955c7cc7f47fc8f8e8189b_xl.jpg


20870865_a7a246f58b168d3d8f29475014cd1299_xl.jpg


20870867_9a6e115e6093e305c2d7a5ba1f54b54b_xl.jpg
Emlékszem a kezdeti fotókra. Már az is tetszett, de "ezek"!!!!!!!!!!!!
Királyság.
 
Back
Oldal tetejére