• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Zambezi

baropeter

Főkertész
Ezt az akváriumot hosszú tervezgetés után februárban indítottam. Sokáig halogattam a publikálását, de most rá szántam magam. Sajnos sok fázisfotó elveszett, de ami megmaradt abból hármat beillesztek ide.

Akvárium: 70x45x45, 140l
Víz: R.O.+csapvíz
Szűrő: Tetra EX 1200 siporaxal, Substrat pro-val töltve
Világítás: 150w kompakt neon
CO2: nagynyomású rendszer diffúzorral,
Aljzat: ADA Amazonia, Tropica táptalaj
Dekor: Mekong sand, Redmoor és dragon kő

Növények:
Microsorum pteropus Narrow, Monosolenium Tenerum, Rotala rotundifolia, Rotala sp. greenBolbitis Heudelotii,Cryptocoryne Parva,Anubias Petite,
Staurogyne repens, Micranthemum Sp. Monte Carlo,Vesicularia ferriei Weeping,Hydrocotyle Tripartita Japan, Vesicularia Dubyana Christmas, Riccardia Chamedryfolia,Eleocharis acicularis,Eleocharis parvula mini,Taxiphyllum sp. Flame

Halak: Trigonostigma Espei,Boraras urophthalmoides

egy kis legózás
11536070_498947780280102_1344507378645694546_n.jpg

Két naposan.
11536045_498943380280542_4926450497267548994_n.jpg

Kicsit később.
11403499_498944283613785_2807982498537836682_n.jpg

Eddig az IAPLC-ra, és az AGA-ra ment a nevezés. Majd meglátjuk.
 
Utoljára módosított:
Ez a 2 napos állapot is gyakorlatilag verseny forma :) nem érezni rajta a legó feelinget. Ha lett volna róla egy jó fotó simán mehetne a versenyre. A frissessége miatt még kicsit vadnak is néz ki. Szuper!
 
A két napos az valami fantasztikus!(y) Természetes, részletgazdag és még érvényesülnek benne a szép Redmoor ágak. (Szerintem ne hagyd majd, hogy a növények ellepjék őket...!) Gratulálunk és várjuk a napló folytatását!
Niki, Atti
 
Sziasztok!

Ezt az akváriumot hosszú tervezgetés után februárban indítottam. Sokáig halogattam a publikálását, de most rá szántam magam. Sajnos sok fázisfotó elveszett, de ami megmaradt abból hármat beillesztek ide.

Hát február nem két napja volt.
Két nap alatt megcsinálhatnád az enyémet is valami hasonlóra:).
Valóban szép gratulálok(y).
 
Köszi a jó szavakat, és kommenteket. Igazából a sok tervezgetés volt asszem a titok, amihez egy hosszú betegállomány adta meg a lehetőséget. (Milyen az élet.:) ) De máskor ezért nem műttetem meg magam. :p Amúgy az akva szétszedés ellőtt áll, lesz helyette valami kevésbé munkaigényes layout.
 
Back
Oldal tetejére