• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Zala megyei Akvakertészek gyűjtőhelye :)

Köszi a tanácsot, voltam Keszthelyen. Pepe! Egyeztessünk, s ha kell átmegyek valamelyik nap munka után, hozok neked is, amit szeretnél.
 
Sziasztok! Szerintetek hol van a legjobb akvarisztika a megyében?
 
Sziasztok! Szerintetek hol van a legjobb akvarisztika a megyében?
Szerintem csak az interneten :) LGábor szokott járni Keszthelyre, ott állítólag van egy jobb üzlet. Én szinte mindent Bpről rendelek. Mondjuk attól is függ, mit akarsz venni.
 
Sziasztok! Eladó növények és garnélák Gércén (Sárvár-Vasvár-Körmend-Zalalövő útvonalra el tudom vinni): Valisneria 500ft/adag, cryptocoryne crispatula kb. 25 cm hosszú 1000ft/adag, fontinalis antipyretica forrásmoha 800 ft/adag, cryptocoryne wendtii brown 1000 ft/tő (szép nagyok, kb.20 cm), red tigerLOTUS kb.30 cm 2900 ft, kb.15 cm 1400 ft, red cherry/red sakura garnélák 250 ft/db. Minden az akiban van még, frissen szedem ki, ha megegyezünk. Pár kép:52d41118f8f93539a72cb9bbcdba9a35.jpgdb17f65c75170edfee81add156cfd705.jpg340b8eaf3841196fbaa6ff7e6da47c1a.jpg

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
Reggel rendelek GA-ból, ha valakinek kell valami, szóljon 6.30-ig. Zegre el tudom juttatni, esetleg Csurgó fele is.
 
Van esetleg valakinek 1-2 szál pinnatifidája?
Nálam van egy ingyen elvihető Rotala Vietnam HRA zselés, bontatlan GA-s. Már nem :)
 
Utoljára módosított:
Sziasztok, van esetleg valakinek nyírásból pár szál stem növénye, vagy hínár féléje? Kerti tóba keresek :) Köszi. Pepe
 
Sziasztok, van esetleg valakinek nyírásból pár szál stem növénye, vagy hínár féléje? Kerti tóba keresek :) Köszi. Pepe
Szia!
Limnophyla sessiliflorám van, kb. hetente nyírom, legközelebb talán vasárnap. Néhány szálat tudok félretenni. Elég igénytelen.
 
Back
Oldal tetejére