• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Zala megyei Akvakertészek gyűjtőhelye :)

Sziasztok! Gércén eladóak a képen látható növények. 800ft/fajta. Hétköznap átvehető a Gérce-Vasvár-Körmend-Zalalövő vonalon is.
3489a1cfb558d95debe81198db98de58.jpg


Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

Szia, a kis vörös érdekelne. Csak sajna Pécsen, Szigetváron lenne érdekes. Meddig tudod tartani? Talán megy arra kollégám. De ha nem.....????


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Szia, a kis vörös érdekelne. Csak sajna Pécsen, Szigetváron lenne érdekes. Meddig tudod tartani? Talán megy arra kollégám. De ha nem.....????


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
nyírok rendszeresen. ez max hétvégéig bírja. kb. 2-3hét míg megint lesz.

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
Sziasztok, takarítókat keresek a környékről:
- RC, sakura (akár vadasak is),
- Amano
- almacsiga
- esetleg Oto

+ neonhalak

Van valakinek eladó? Köszi.
 
Sziasztok, kerti dézsába keresek nyírásból származó maradék növényeket, elsősorban stemeket és hínárféléket, az sem gond, ha csak pár szál, vagy apró darabok :) Szinte bárhol át tudom venni, de legfőképpen Kanizsán és Egerszegen. Köszi.
 
Szia! Én 2 héten belül nyírom a Limnophila sessiliflorát (kocsány nélküli ambúlia)! Egy részét visszaültetem, viszont a maradékot félreteszem Neked!
 
Szia!
Ha jössz Hévízre tudok adni stem növényt (Myriophyllum matogrossense) és ha aktuális még adok vadas sakurát is. 5-7db van.
 
Az szuper, ma nyírtam meg, van vagy 2 marékkal, addig el tudom rakni. A vadas sakurák is ki vannak fogva, ha hozol valami szállító eszközt vihetsz mindent. :) Ha érdekel dobj egy üzit, én még nem tudok írni.
 
Sziasztok!

Valaki mostanában nem jár GA felé? Kéne egy 6-8 Amano. Esetleg Valakinek?
Pepe Te találtál?
 
Sziasztok!

Zalaegerszeg környékén tud valaki olyan helyet ahol lehet kapni fekete palkővet? Ahol néztem csak 3-4cm darabokban árulják.
 
Szia Gábor!
Barracuda Díszállatkerekedés keress rá, de ha sok amano kell, inkább kérdezzétek meg mert 20-30nál nem sokkal több lehet készleten. Oto is van.
 
Back
Oldal tetejére