• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Zala megyei Akvakertészek gyűjtőhelye :)

Már Éjszaka! De ha gondolod telefonálj oda, hogy tegyék hozzá.

dr. Lekszikov Gábor csomagjához, aztán összefutunk, odaadom.
Valószínűleg megőrülnek most, nem kéne telefonálni. Utánvéttel kérted, vagy kifizetted már?
 
Halihó, tervez valaki rendelni GA-ból? Vagy megy valaki GA-ba mostanában? :) Persze jövő héten :)
Hali! Igaz szombathelyi vagyok, de Körmenden dolgozok(ami azért közelebb van Egerszeghez), ha van kedved akkor megpróbálhatjuk összehangolni a dolgokat, mert pár apróságot én is rendelnék... :)
 
Hali, van esetleg (akár kölcsön) 4-5 endler guppi, vagy sima guppi növendéke? Bármilyen más kistestű hal is jó, amelyik megeszi az apró élő "eleséget" :)
 
A Murával tessék vigyázni, elég veszélyes folyó, óvatosan a partján. A Rába tavaj is többször habzott az osztrák bőrgyár jóvoltából.
 
Balatonnal mi a helyzet? Voltunk Kányavári szigeten elég szépeket láttam.

A helyzet a következő: a "Kis-Balaton" természetvédelmi terüet, onnan elhozni bármit is ami a természet része, szigorúan tilos. Ne kockáztass! Viszont, a Hahóti- Pötrétei tőzegbányák tavai környékén is lehet szépeket találni. Keresd meg a "tógazdát, vagy halőrt és beszéld meg vele, biztosan megengedik a gyűjtögetést, ha nem egy Ifa-platónyit akarsz elhozni!
 
A helyzet a következő: a "Kis-Balaton" természetvédelmi terüet, onnan elhozni bármit is ami a természet része, szigorúan tilos. Ne kockáztass! Viszont, a Hahóti- Pötrétei tőzegbányák tavai környékén is lehet szépeket találni. Keresd meg a "tógazdát, vagy halőrt és beszéld meg vele, biztosan megengedik a gyűjtögetést, ha nem egy Ifa-platónyit akarsz elhozni!

Jogos, ezt elfelejtettem, hogy védett. Köszi a tippeket (y)
 
Back
Oldal tetejére