• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Zala megyei Akvakertészek gyűjtőhelye :)

Kidobtam a mohát (vagyis megszabadulás folyamatban, sok apró darab van még), és el szeretném takarni a tálakat kívülről velük :) Bár lehet, hogy az MC elnyomja.
 
Srácok, egy kicsit megritkítanám a halállományom, nem szeretné valaki valamelyik faj lakóit?
- Xifó (piros-fekete)
- Villás farú Black Molly
- Platti (mikiegér hal)

Mind kicsik-nagyok vegyesen, nálam aktívan szaporodnak...
 
Srácok, az Echinodorus Osirisem kinőtte az akváriumomat, 1 hónap alatt 30cm-es leveleket kezdett hajtani a co2 hatására. Nem szívesen, de meg kell válnom tőle, érdekel valakit? Naplómban látszik az egy héttel ezelőtti mérete, már simán 30cm feletti. Most épp virágzik, de utána szívesen adom bárkinek, csak kidobni ne kelljen :) Nagyon fogja az áramlást nálam, és nem is illik így a képbe.
 
Srácok, az Echinodorus Osirisem kinőtte az akváriumomat, 1 hónap alatt 30cm-es leveleket kezdett hajtani a co2 hatására. Nem szívesen, de meg kell válnom tőle, érdekel valakit? Naplómban látszik az egy héttel ezelőtti mérete, már simán 30cm feletti. Most épp virágzik, de utána szívesen adom bárkinek, csak kidobni ne kelljen :) Nagyon fogja az áramlást nálam, és nem is illik így a képbe.

Nekem is van olyasmim, tud virágozni :)?
 
Régen volt, már nincs :)
Egyébként azt tapasztaltam a rengeteg olvasgatás után, hogy a virágzások mindig nem túlvilágított akvák esetében jön létre, illetve az "elengedetteknél", azaz amikor nem figyel rá az ember, nincs meg a vízcsere hetente, nincs nyírás, kezd leállni a tápozás.
Az enyém nem tud olvasni :D
 
Pénteken megyek Bp-re, és GA-ba is, Józsin kívül kell valakinek valami? (ő már IRL jelezte, hogy igen, nem kiközösítés miatt emeltem ki :) ).
 
Sziasztok! Tudtok olyan céget a környéken, aki plexi megmunkálással foglalkozik? Kéne egy LEDes világításhoz tartót csinálni. Ha nincs a környéken senki, akkor üvegből lesz :D
 
Back
Oldal tetejére