• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Zala megyei Akvakertészek gyűjtőhelye :)

+1
Sziasztok
Tud valaki olyan helyeket Nagykanizsa/Zalaegerszeg környékén ahol a következő dolgokat be lehet szerezni:
-Alumínium reklámtábla profil
-Aqua Garden micro
-Tóföld (vízinövény virágföld)
 
+1
Sziasztok
Tud valaki olyan helyeket Nagykanizsa/Zalaegerszeg környékén ahol a következő dolgokat be lehet szerezni:
-Alumínium reklámtábla profil
-Aqua Garden micro
-Tóföld (vízinövény virágföld)
Szia, Kanizsán nincs normális akvarisztikai bolt, legközelebb Keszthely, vagy GA. Aluprofilt próbáld barkácsboltokban. Ha találsz tóföldet, az engem is érdekelne :) Talán kertészetben van (pl. Oázis Keszthelyen), de nem fektettem nagy energiát a keresésébe.
 
Látom, nincs nagy pörgés a topicban, de üdv mindenkinek, Nagykanizsán tevékenykedem. Egyelőre a növényest csak tanulom, még sok a hiányosság és sajnos szabadidővel sem állok túl jól, de ez nem szegi kedvem. A látvány mindenért kárpótol, ha végre rendben lesznek a paraméterek!
 
Látom, nincs nagy pörgés a topicban, de üdv mindenkinek, Nagykanizsán tevékenykedem. Egyelőre a növényest csak tanulom, még sok a hiányosság és sajnos szabadidővel sem állok túl jól, de ez nem szegi kedvem. A látvány mindenért kárpótol, ha végre rendben lesznek a paraméterek!
Szia, üdv itt, nem vagyunk sokan Kanizsáról :) Ha szeretnél kisebb levelű anubiasokat, red cherry és/vagy CBS garnikat, akkor szólj. Van még egy fajta bucem is, szívesen adok belőlük.
 
Köszi, a garnélák mindenképp jöhetnek majd, ha sikerül stabilizálnom a vizem paramétereit. Bucephalandrám és Anubiasom is van, nem is olyan kicsi, több nem hiszem, hogy elfér, de meglátjuk, köszi szépen előre is!
 
Nagykanizsán vagy Zalaegerszegen van olyan üveges aki csinál akváriumot? Vagy valaki tud olyan helyet ahol érdemes üveget venni?
 
Szeretnék újrarendezni egy már rosszul működő akváriumot, amiből az élőlények ingyen elvihetők lennének. Nagy segítség lenne ha valaki elvinné őket. Akár ingyen elvihetők, de ha valakinek lennének fölösleges low-tech növényei annak örülnék.
Tehát:
1 vitorláshal
3 hím guppi
2 algaevő harcsa (ancistrus)
4-5 helena csiga
 
Utoljára módosított:
Zalaegerszegről van még itt rajtam kívül valaki?
Esetleg olyan akinek a túlszaporodott halállományától szabadulna? :)
 
Korábban sem sokan voltunk Zalából, vagy nincs sok akvakertész, vagy nem látogatják a fórumot :) Facen hirdettem a növényeket, onnan jelentkeztek is ketten Kanizsaiak. Egyikük sügeresbe vitt anubiast. Kanizsán rajtam kívül ketten biztosan csinálták ezt a hobbit komolyan, de szerintem már egyikőjük sem.
Én is 3 éve indítottam el a mostani akváriumot, most van időm újraindítani.
 
Vasárnap megyek Petrikeresztúrba. Ha valakit érdekel, tudok vinni Anubias barteri, barteri nana és Bucephalandra wavy leaf (vagy valami ilyesmi) növényeket. De el kell érte jönni, esetleg Zegen átvehető az APEH környékén, de ez már nem tőlem függ :)
 
Back
Oldal tetejére