• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes World In My Eyes

jegenye77

Főkertész
Tetszetős elrendezés, de szerintem ezeket a kavicsokat még most rakd rendbe. Vagy teljesen szedd ki, vagy keverd valamilyen dekorhomokal. Akár még fehérvárcsurgói is jó. Egyrészt nagyon elrontja az arányokat, másrészt meg le fog benne ülepedni a mulm és akár még egy jó kis cyano invázió is lehet a vége.
Ha a természetesebb összképre törekszel, akkor ezzel a nagy szeművel körbeszórod a seiryu felépítményt egy 4-5 centis sávban, aztán pedig a maradék területet leszórod a normál dekorhomokkal úgy, hogy jusson erre a nagy szeműre is egy kevés.
 
Tetszetős elrendezés, de szerintem ezeket a kavicsokat még most rakd rendbe. Vagy teljesen szedd ki, vagy keverd valamilyen dekorhomokal. Akár még fehérvárcsurgói is jó. Egyrészt nagyon elrontja az arányokat, másrészt meg le fog benne ülepedni a mulm és akár még egy jó kis cyano invázió is lehet a vége.
Ha a természetesebb összképre törekszel, akkor ezzel a nagy szeművel körbeszórod a seiryu felépítményt egy 4-5 centis sávban, aztán pedig a maradék területet leszórod a normál dekorhomokkal úgy, hogy jusson erre a nagy szeműre is egy kevés.
A mulm - ot vízcserénél nem lehet majd felszippantani?
UV sterilizáló nem akadályozza meg az algát?
Ha nem muszáj nem keverném dekorhomokkal de ha nincs más akkor megcsinálom.
 
Ha közé szórom a dekorhomokot akkor nem lesz nehezebb vízcserénél felszíni a mulm - ot?
Úgy értem, hogy a homok is jönni fog vele.
 
Gondolkoztam de egy új ötlet is van és azt szeretném összehozni.
Dekor homokos részből is kisebb lesz vagy egyáltalán nem lesz. Nehéz tisztán tartani.
 
Back
Oldal tetejére