• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

World Aquarium Day 2020 - Február 20!

Nem tudom ki mennyire követte, de Oliver Knott néhány hete gondolt egyet és kitalálta, hogy legyen egy akváriumok napja az évben.
Mindenféle nap van már, de ez valamiért eddig nem volt, pedig óriási az akvarizálók tábora világszerte.

Első körben logó pályázat volt, amire mindenki nevezhetett a Facebookon.
A lenti logó lett az idei esemény emblémája a szavazás után

És itt jön a következő lépés. Oliver nem szeretné ezt a napot kisajátítani és hogy azt gondolják ez az ő eseménye, hóbortja, üzlete stb. Ez a nap mindenkié. De most már neve és emblémája is van.
Holnap lesz az első ilyen alkalom. Csinálj valami akváriumhoz kapcsolódó dolgot, posztolj egyet, nyomj egy karbit, lepd meg a halaidat, adj a szomszédnak egy csokor ricciát :D bármit.
A lényeg, hogy ezen a napon örüljünk, hogy van ez a csodálatos hobbi és ünnepeljük meg valamilyen formában.

A fórumra is jöhetnek képek, posztok stb.

Happy World Aquarium Day akvakertész közösség :)👍🙏


View attachment 87769

#worldaquariumday #wad2020
Idén erről senki nem emlékezett meg vagy csak én maradtam le róla?
 
Csinálhatsz egy szűrőpucit. Ha félted a bacikat, akkor ne rakd össze, hanem vedd ki a töltetet, nedvesen tartva megmaradnak, nem rohad be. Áramszünet után újra elindítod és nem kapsz ammóniatüskét. 🙂
Azaz szétszedve az egyes tálcákat saját vízben egy műanyag tárolóban állni hagyom? Aztán ha újraindul a rendszer akkor összerakom és menet a rendszer tovább?
 
Back
Oldal tetejére