• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Wien(t)er is coming

A nagy kő kérdés a'la B_Tamás


  • Total voters
    18
  • Poll closed .
IMG_20210424_101201.jpg
Szokásos karbantartás pipa. Ma elkapott egy érzés, hogy már csak 3x fogom kipucolni bontásig, úgyhogy leültem egy picit és csak néztem. Ha most hozzám vágna valaki egy 120P-t technikával (aminek amúgy még lenne helye a nappaliban) akkor nem bontanám el. :unsure:A felajánlásokat privátban kérem. 😅
 
View attachment 146475
Szokásos karbantartás pipa. Ma elkapott egy érzés, hogy már csak 3x fogom kipucolni bontásig, úgyhogy leültem egy picit és csak néztem. Ha most hozzám vágna valaki egy 120P-t technikával (aminek amúgy még lenne helye a nappaliban) akkor nem bontanám el. :unsure:A felajánlásokat privátban kérem. 😅
Az vigasztaló felvetés, hogy a "Dzsungel" mellett úgyse lenne rá időd ? :) :)
 
View attachment 146475
Szokásos karbantartás pipa. Ma elkapott egy érzés, hogy már csak 3x fogom kipucolni bontásig, úgyhogy leültem egy picit és csak néztem. Ha most hozzám vágna valaki egy 120P-t technikával (aminek amúgy még lenne helye a nappaliban) akkor nem bontanám el. :unsure:A felajánlásokat privátban kérem. 😅
Át érzem a takaritasi herce hurcát 😊
Én tegnap meg ma összesen 13 üveg ki be folyot takaritottam 🤣🤣🤣
 
IMG_20210424_182556.jpg
IMG_20210424_182616.jpg
IMG_20210424_182634.jpg
Elkezdett feketedni a moháim töve.. :confused:
Amíg röviden tartottam őket és hétről hétre vagdostam, formáztam nem csináltak ilyet. Most viszont hogy hagyom őket nőni, mert nagyobb mennyiségre lesz szükségem a restartnál, szivatnak... :unsure:
8 óráról visszavettem a fényt 7re, remélem ennyi elég lesz... :cautious:
 
Szereznem kell majd valahonnan egy normális fényképezőgépet, hogy legalább az utolsó kép ne telefonos legyen. Remélem valamelyik munkatársamnak van egy tükröse megfelelő obival. :unsure:
 
szerintem meg nevezd be... 😊
szép akva ez.. 😊😊
Köszi, de ez a co2 mentes verzió köszönő viszonyban sincs a versenyek színvonalával. A gyep lehetne 10x ilyen sűrű, a hátsó stemek vörösbe kéne hogy pompázzanak. Ha adnék neki fél évet nagynyomásúval, pakolásznék bele pár kisebb ágat, lehetne tutibb. A táptalaj is már tuti kimerült. De megszerettem a hobbit, és ez volt a cél. :)
 
View attachment 146548
View attachment 146549
View attachment 146550
Elkezdett feketedni a moháim töve.. :confused:
Amíg röviden tartottam őket és hétről hétre vagdostam, formáztam nem csináltak ilyet. Most viszont hogy hagyom őket nőni, mert nagyobb mennyiségre lesz szükségem a restartnál, szivatnak... :unsure:
8 óráról visszavettem a fényt 7re, remélem ennyi elég lesz... :cautious:
Legjobb összetört cserépdarabokon/kókuszhéjon/stb. nevelni a nyesedéket. Így tényleg tönkremennek.
 
Back
Oldal tetejére