• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Wien(t)er is coming

A nagy kő kérdés a'la B_Tamás


  • Total voters
    18
  • Poll closed .
Az akva továbbra is szépen elketyeg. Hetek óta nem mértem víz paramétereket, ma megtettem vízcsere előtt, jobbak nem is lehetnének az arányok.👌A stemek kezdik össze szedni magukat, de érdemi különbség nem látható a múlt heti képhez képest, viszont hogy ne maradjon kép nélkül a bejegyzés, egy etetős közelit azért hoztam. ;)
IMG_20210409_214200~2_copy_1525x857_1.jpg
 
View attachment 104161View attachment 104162
Ha már a Covid miatt elmaradt idén a nagy családi összejövetel, próbáltam hasznosan eltölteni a délelőttöt. Messze nem tökéletes, de kézi fűrésszel ennyire futotta. :unsure:Jöhetnek a kövek/fák. :cool:De azt már az új naplóba.
Szeretem a követést bekapcsolni, mert még a büdös életben nem kaptam értesítőt. :rolleyes:

Jobb későn, mint soha alapon, volna egy javaslatom: vágj le az oldallapokból. Ezáltal majd oldalról is meg tudod skubizni, hogy milyen a hardscape más szögből. :)
IMG_100949_2_copy_1525x857.jpg
 
Szeretem a követést bekapcsolni, mert még a büdös életben nem kaptam értesítőt. :rolleyes:

Jobb későn, mint soha alapon, volna egy javaslatom: vágj le az oldallapokból. Ezáltal majd oldalról is meg tudod skubizni, hogy milyen a hardscape más szögből. :)
View attachment 104510
Ez egy baromi jó ötlet, és meg is csináltam volna, ha összeszerelés előtt írod. Így utólag valószínűleg lusta leszek hozzá, viszont a jó hír, hogy a következő layout biztosan egy fix gyeprácsra fog épülni, így az egészet ki-ki tudom majd venni, hogy minden irányból megleshessem/megleshessük! ;)
 
Ádám, valami fain szűrőt használsz fotomasinával? Hihetetlen pirosak az amandáid. 👍
Köszi, sima telefonnal fotózok, és az átméretezésen kívül nem foglalkozok a képekkel.(se idő,se kedv 😅) Lehetnének ennél még szebbek is szerintem egy szuper wrgb alatt, de jól esik a dícséret. 2 fajta dennerle szárazat kapnak(complete, color) felváltva, heti 1 koplaló nappal. Vízcserénél 7ml folyékony catappát is adagolok, azt hiszem az is jótékony hatással van rájuk!
 
Köszi, sima telefonnal fotózok, és az átméretezésen kívül nem foglalkozok a képekkel.(se idő,se kedv 😅) Lehetnének ennél még szebbek is szerintem egy szuper wrgb alatt, de jól esik a dícséret. 2 fajta dennerle szárazat kapnak(complete, color) felváltva, heti 1 koplaló nappal. Vízcserénél 7ml folyékony catappát is adagolok, azt hiszem az is jótékony hatással van rájuk!
Pontosan milyen tápokat, ha megkérdezhetem? :) A tápok tekintetében elvagyok maradva, ahogy a mostaniak elfogynak, minőségivel szeretném pótolni őket. Jelenleg Serra, tetra viszonylag olcsóbb tápokat használok.
 
Back
Oldal tetejére